عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون خدمات شهری شهرداری تبریز :

اجرای طرح «آدینه پاک» در تبریز

کد خبر: 74246
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵ ق.ظ

معاون خدمات شهری شهرداری تبریز گفت: طرح «آدینه پاک» به همت شهرداری تبریز در تمامی مناطق این کلانشهر اجرا می شود.

به گزارش نداي مردم، علی مدبر، معاون خدمات شهری شهرداری تبریز، با اشاره به آغاز طرح «آدینه پاک» در سطح شهر تبریز گفت: طرح شستشو و پاکسازی معابر در قالب یکی از خدمات و ظایف معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز تعریف شده است و تلاش می شود در قالب این طرح زمینه پاکسازی معابر و خیابان های اصلی شهر برای پذیرایی و استقبال از میهمانان فراهم شود.

وی نقش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز را نیز در این فرایند مهم و ارزشمند توصیف کرد و افزود: بدون شک نقش فرهنگسازانه این طرح، کمکی شایان به موفقیت و بالندگی آن خواهد کرد و امیدواریم که برای استمرار پاکیزگی شهر اقدامات موثری در حوزه فرهنگ انجام شود.

معاون خدمات شهری شهرداری تبریز افزود: با توجه به اینکه این طرح به طور همزمان در همه سطح شهر انجام خواهد شد، لذا همکاری و همراهی همه شهروندان در اخذ نتیجه مطلوب از آن موثر و نتیجه بخش است.

مدبر خاطر نشان کرد: با اجرای این طرح که به شکل هماهنگ در تمامی مناطق ۱۲ گانه شهر تبریز و در قالب «طرح آدینه پاک» اجرایی خواهد شد، شهروندان عزیز شاهد آراستگی و نظافت تبریز در حد مطلوب تری خواهند بود.

وی اظهار داشت: امیدواریم عموم شهروندان نهایت همکاری و همراهی را با کارگران تلاشگر شهرداری مناطق داشته باشند تا شهری پاکیزه و آراسته برای آنها و میهمانان نمود داشته باشد.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز، اجرای طرح آدینه پاک را جمعه های هرهفته از ساعت ۶ تا ۱۰ صبح اعلام و ابراز امیدواری کرد با همکاری و انسجام معاونت های خدمات شهری مناطق ۱۲گانه تبریز تبریز به محیطی ارزنده بدل شود./ شبستان

دیدگاه کاربران