عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر کل تبلیغات اسلامی بوشهر

فعالیت بیش از ۲۷۰ مؤسسه و مرکز قرآنی شهری و روستایی در استان بوشهر

کد خبر: 74263
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۱ ق.ظ

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر از فعالیت بالغ بر ۲۷۰ مؤسسه و مرکز قرآنی شهری و روستایی در این استان خبر داد.

به گزارش نداي مردم ، حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی  اظهار داشت: استان بوشهر با داشتن ظرفیت‌های قرآنی و حضور فعالان این عرصه، همواره در بین برترین‌های کشور بوده است.

وی بیان کرد: دهکده قرآنی چارک نمونه بارز توانمندی جوانان استان بوشهر در عرصه فعالیت‌های قرآنی است و این نشان از توجه ویژه مردم این استان به قرآن دارد.

وی گفت: بر اساس ارزیابی که از عملکرد سال ۹۴ از سوی دارالقرآن‌الکریم سازمان تبلیغات اسلامی کشور به استان بوشهر ابلاغ شد، اداره امور قرآنی اداره‌ کل تبلیغات اسلامی بوشهر به ‌عنوان استان برتر حائز رتبه نخست ارزیابی عملکرد ۹۴ در بین استان‌ها شناخته شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ضمن تقدیر از کارکنان اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان اظهار داشت: اداره کل تبلیغات اسلامی تعامل و ارتباط بسیار سازنده که با چهره‌های ارزشمند قرآنی دارد و برای گسترش فعالیت‌های اموزشی قرآنی چهل طرح آموزشی کارشناسی شده از دوره‌های مقدماتی تا دوره‌های تخصصی در طول سال در سطح استان در حال انجام هستند.

این مسؤول افزود: با توجه به علاقه مندی مردم استان بوشهر به قرآن کریم، شاهد فعالیت‌های گسترده و ارزشمندی در امر فعالیت‌های قرآنی در استان بوشهر هستیم و بستر مناسبی برای توسعه فعالیت‌های قرآنی وجود دارد.

فعالیت‌های دینی و قرآنی با محوریت مردم است و موسسات قرآنی به دلیل برخورداری از پشتوانه مردمی فعالیت‌های خوبی در راستای گسترش امور قرآنی انجام می‌دهند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به فعالیت بالغ بر ۲۷۰ مؤسسه و مرکز قرآنی شهری و روستایی ثبت شده در استان اضافه کرد: بوشهر یکی از استان‌های فعال در امور قرآنی است و فعالیت این موسسات نقش چشمگیری در کسب این موفقیت عملکردی سال ۹۴ استان بوشهر داشته است.

وی تصریح کرد: لازم می‌دانم ضمن تقدیر از حمایت مسؤولان استانی این افتخار را به کسانی که در جهت گسترش فعالیت‌های قرآنی تلاش می‌کنند تبریک عرض کنم و امیدواریم شاهد ادامه این مسیر باشیم و استان بوشهر بتواند در سال‌های آتی هم حائز رتبه برتر کشوری باشد./فارس

دیدگاه کاربران