عضویت در خبرنامه الکترونیک
بخشدار رودهن:

تنها یک روستا در رودهن از موهبت گاز محروم است

کد خبر: 74308
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۳ ق.ظ

بخشدار رودهن گفت: تنها یک روستا در رودهن از موهبت گاز محروم است و در آینده نزدیک شاهد گازرسانی ۱۰۰ درصدی در بخش رودهن خواهیم بود.

به گزارش نداي مردم، رضا طاهرخانی صبح امروز در بررسی وضع گازرسانی در رودهن اظهار داشت: گازرسانی از سیاست‌های زیربنایی در هر شهر و استانی به شمار می‌رود.

بخشدار رودهن تصریح کرد: تأمین زیرساخت‌ها از جنس آب و برق و گاز ازجمله سیاست‌هایی به شمار می‌رود که در جامعه نیازی زیربنایی هستند و باید به آن توجه ویژه‌ای داشت.

طاهرخانی با تأکید بر اینکه مناطق شهری و روستایی در رودهن از نعمت گاز شهری برخوردارند، اضافه کرد: سیاست گازرسانی را به شکل ویژه در بخش رودهن شهرستان دماوند اجرا کردیم.

بخشدار رودهن با اشاره به اینکه تنها یک روستای رودهن از موهبت گاز شهری محروم است، تصریح کرد: روستای عباس‌آباد بدون ارائه خدمات‌ گازرسانی در منطقه وجود دارد و شرکت گاز قول داده است که گازرسانی به این روستا هم انجام شود.

طاهرخانی با بیان اینکه سیمای رودهن در آینده به شکل کامل سبز می‌شود، اظهار داشت: با گازرسانی به این روستا می‌توانیم بگوییم که تمام مناطق بخش رودهن از موهبت آب، گاز، برق و تلفن برخوردارند.

بخشدار رودهن اظهار داشت: تمام دستگاه‌های خدمات‌رسان ازجمله آب، برق، گاز، مخابرات، راه و شهرسازی و … به‌طور کاملاً مستقل در رودهن فعال و در حال خدمات‌رسانی‌ها به همشهریان هستند.

دیدگاه کاربران