عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی :

تعویض بیش از ۴۰۰۰ کنتور خراب در آذربایجان غربی

کد خبر: 74320
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۲ ق.ظ

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی گفت: سه ماه نخست سال جاری ۴ هزار و ۲۶۰ فقره کنتور خراب در آذربایجان غربی در راستای جلوگیری از هدر رفت آب و خدمات‌رسانی به نحو مطلوب به مشترکان این شرکت تعویض شده است.

به گزارش نداي مردم ،رسول اکبری در ارومیه به اقدامات در راستای واگذاری انشعاب آب در استان اشاره کرد و اظهار داشت: سه ماه نخست امسال ۳ هزار و ۹۵۱ فقره انشعاب آب واگذار شده است.

اکبری با بیان اینکه طی سه ماه امسال به طول ۱۱٫۰۷۸ کیلومتر توسعه شبکه توزیع آب انجام شده، ادامه داد: بیش از ۱۹ کیلومتر نیز اصلاح و بازسازی شبکه توزیع آب در آذربایجان غربی انجام شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی احداث خط انتقال آب در استان را ۲٫۴۹۲ کیلومتر عنوان کرد و یادآور شد: سه ماه نخست سال جاری تعداد چاه‌های حفاری شده یک حلقه و تعداد چاه‌های تجهیز شده نیز یک حلقه بوده است.

این مسئول با بیان اینکه سه ماه نخست امسال حجم آب استحصال شده در آذربایجان غربی ۴۸ هزار و ۹۳۶ هزار مترمکعب بوده، اضافه کرد: حجم آب قابل شرب توزیع شده نیز ۳۵ هزار و ۱۸۵ هزار مترمکعب بوده است.

وی انشعابات استاندارد شده استان را در سه ماه نخست سال ۹۵ حدود ۲ هزار و ۶۵۶ فقره عنوان و خاطرنشان کرد: طی سه ماه سال جاری تعداد اتفاقات شبکه توزیع آب یک هزار و ۴۳ فقره بوده که کاهش حوادث و اتفاقات شبکه توزیع آب و انشعابات مدنظر قرار دارد.

اکبری با بیان اینکه سه ماه نخست امسال تعداد شیر قطع و وصل مرئی شده در استان ۵ هزار و ۴۸۱ فقره بوده، ادامه داد: سه ماه نخست سال ۹۵ تعداد اتفاقات انشعابات آب در آذربایجان غربی ۷ هزار و ۶۴ فقره بوده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی ابراز داشت: ۴ هزار و ۲۶۰ فقره کنتور خراب در آذربایجان غربی طی سه ماه سال ۹۵ تعویض شده که تعویض کنتورهای خراب در راستای جلوگیری از هدر رفت آب و خدمات‌رسانی به نحو مطلوب به مشترکان صورت می‌گیرد.

دیدگاه کاربران