عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس شورای شهر قدس:

تشکیل پایگاه استعدادیابی والیبال غرب استان تهران در شهر قدس

کد خبر: 74336
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۱ ب.ظ

رئیس شورای اسلامی شهر قدس گفت: در زمینه ورزش بانوان، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قدس بسیار فعال است که می‌توان به تشکیل پایگاه استعدادیابی والیبال غرب استان تهران که برای نخستین بار در شهر قدس اتفاق افتاد، اشاره کرد.

به گزارش نداي مردم، پیش از ظهر امروز رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر قدس، معاون خدمات شهری و معاون ورزش سازمان فرهنگی ورزش شهرداری با حضور در سالن ورزشی بانوان در پارک آزادگان از ورزش صبحگاهی بانوان بازدید کردند.

رئیس شورای اسلامی شهر قدس در این بازدید اظهار کرد: بسیار خرسندیم که برای چندین بار متوالی در خدمت شما بانوان ورزشکار هستم تا از نزدیک مشکلات شما عزیزان نیز بررسی کنیم.

خدابخش محمدزاده‌پودینه بیان کرد: طی بازدیدی که در سال‌های گذشته از این ایستگاه ورزشی داشته‌ایم، مشکلات این سالن ورزشی با کمک شما بانوان ورزشکاران رفع شد که می‌توان به رفع مشکل کف‌پوش سالن بانوان اشاره کرد که در زمستان سال گذشته انجام شد.

وی تصریح کرد: با توجه به نقش نظارتی و مهم شورای شهر، بررسی مشکلات شما عزیزان به ویژه در حوزه ورزش و اوقات فراغت در دستور کار شورای اسلامی شهر قدس است.

رئیس شورای اسلامی شهر قدس ضمن تقدیر و تشکر از کمیسیون ورزش شورای اسلامی و معاونت ورزش سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قدس خاطرنشان کرد: خوشبختانه در سه سال گذشته اقدامات ورزشی بسیار خوبی انجام شده است که می‌توان به جذب تیم‌های لیگ برتر در رشته‌های مختلف در این شهر اشاره کرد.

محمدزاده‌پودینه گفت: در زمینه ورزش بانوان سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قدس بسیار فعال است که می‌توان به تشکیل پایگاه استعدادیابی والیبال غرب استان تهران برای نخستین در شهر قدس اتفاق افتاد اشاره کرد که این امر خود نوید بسیار خوبی برای ورزش بانوان است.

وی در پایان متذکر شد: امروز این تیم والیبال توانسته است موفقیت‌های زیادی را کسب کند که امیدواریم شاهد درخشش بیشتر در سطح کشوری باشیم.

دیدگاه کاربران