عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6 :

ویژه برنامه های سرای محلات منطقه ۶ برای غنی کردن اوقات فراغت شهروندان

کد خبر: 74348
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۲ ب.ظ

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ با اشاره به اینکه برنامه های معاونت اجتماعی و فرهنگی به دو حوزه زیرساختی و محتوایی تقسیم می شود، گفت: در حوزه محتوایی، موضوعات مختلفی از جمله آموزش های شهروندی، کارگاه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی و نهادینه کردن ورزش در میان شهروندان در دستور کار قرار دارد.

به گزارش نداي مردم، حبیب الله غفوری با اشاره به فرارسیدن فصل تابستان ادامه داد: همچنین ۱۱ سرای محله و کانون های ۴۸ گانه ذیل آن ها برنامه های متنوعی برای غنی کردن اوقات فراغت شهروندان طراحی کرده اند.
او با اشاره به اینکه بر همین اساس در پارک ها و سرای محلات کلاس های آموزشی و تفریحی در نظر گرفته شده است، اضافه کرد: اگر بتوانیم برای زمان فراغت کودکان و نوجوانانمان به شیوه صحیح برنامه ریزی کنیم، به سمت آسیب های اجتماعی نمی روند و جامعه سالم تری خواهیم داشت.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ همچنین ازانعقاد تفاهم نامه های علمی فرهنگی با مراکز علمی و دانشگاهی حاضر در منطقه خبر داد و گفت: برنامه داریم از پتانسیل علمی و فرهنگی منطقه تمام بهره را برده تا نخبگان محلی در فرآیند مدیریت شهر دخیل باشند./شهردارآنلاین

دیدگاه کاربران