عضویت در خبرنامه الکترونیک
مسئول آمار و فناوری اطلاعات شهرداری یاسوج:

طرح برون‌سپاری خدمات شهری در یاسوج اجرا می‌شود

کد خبر: 74397
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۴۴ ق.ظ

مسئول آمار و فناوری اطلاعات شهرداری یاسوج با اشاره به اجرای طرح برون‌سپاری خدمات شهرداری در یاسوج، آخرین مهلت دریافت کد نوسازی املاک شهر یاسوج را پایان تابستان امسال اعلام کرد.

به گزارش نداي مردم،اسلام محمودی اظهار داشت: با توجه به اینکه عملیات برون‌سپاری خدمات شهرداری و واگذاری بخش عمده‌ای از فعالیت‌های شهرداری در دست اقدام است، از همه اشخاص حقیقی و حقوقی تقاضا می‌شود هرچه سریعتر با در دست داشتن اصل و تصویر مدارک مالکیت اعم از سند ثبتی یا قولنامه‌ای، پروانه و پایان کار ساختمان به حوزه مدیریت شهرسازی مراجعه و نسبت به ثبت املاک خود در سامانه نرم‌افزاری شهرداری اقدام و مجوزات خود را به صورت الکترونیکی دریافت کنند.

وی افزود: براساس تدابیر اتخاذ شده مالکان تا پایان فصل تابستان وقت دارند نسبت به دریافت کد نوسازی املاک خود اقدام کنند.

مسئول آمار و فناوری اطلاعات شهرداری یاسوج تصریح کرد: بعد از پایان عملیات جانمایی املاک بر روی نقشه شهر یاسوج، همه خدمات شهرداری از قبیل صدور و تمدید پروانه ساخت، پایان کار، انواع گواهی‌ها و استعلامات و غیره در فازهای مختلف به دفاتر خصوصی سطح شهر واگذار می‌شود.

محمودی بیان کرد: بعد از زمان تعیین شده شهرداری تعهدی در مورد ثبت املاک در سامانه مورد نظر نداشته و مالکان موظف به پرداخت هزینه‌های تعیین شده به دفاتر خواهند شد.

وی عنوان کرد: دریافت کد نوسازی مشمول پرداخت هزینه‌ای نبوده و مالکان جهت جلوگیری از هرگونه سوء‌استفاده از املاک می‌توانند نسبت به دریافت کد نوسازی و جانمایی املاک خود در سامانه نرم‌افزاری سرای ۸ شهرداری اقدام کنند./تسنيم

دیدگاه کاربران