عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی:

واگذاری ۳ هزار و ۷۷۶ فقره انشعاب فاضلاب در آذربایجان غربی

کد خبر: 74430
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷ ق.ظ

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی گفت: طی سه ماه نخست سال جاری ۳ هزار و ۷۷۶ فقره انشعاب فاضلاب در آذربایجان غربی واگذار شده است.

به گزارش نداي مردم، رسول اکبری اظهار داشت: طی سه ماه نخست سال جاری ۳ هزار و ۷۷۶ فقره انشعاب فاضلاب در آذربایجان غربی واگذار شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی به نصب انشعاب فاضلاب در استان اشاره کرد و ادامه داد: ۳ هزار و ۳۷۷ فقره انشعاب فاضلاب در سه ماه نخست سال ۹۵ نصب شده است.

اکبری با بیان اینکه طی ۳ ماه نخست سال جاری بیش از ۴۶ کیلومتر لوله‌گذاری شبکه فاضلاب در استان انجام شده است، اعلام کرد: امسال ۰٫۵۲۷ کیلومتر نیز شبکه فاضلاب در آذربایجان غربی اصلاح شده است.

این مسؤول به حجم فاضلاب جمع‌آوری شده در استان اشاره کرد و یادآور شد: طی سه ماه نخست امسال حجم فاضلاب جمع‌آوری شده در آذربایجان غربی ۲۱ هزار و ۲۳۰ هزار مترمکعب بوده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: طی سه ماه نخست سال جاری تعداد دریچه‌های بازسازی و احداث شده فاضلاب در آذربایجان غربی ۴۰۹ فقره بوده است.

وی به اتفاقات شبکه فاضلاب در استان اشاره کرد و ادامه داد: طی سه ماه نخست امسال تعداد اتفاقات شبکه فاضلاب ۶۴۶ فقره بوده که در این راستا کاهش حوادث و اتفاقات شبکه و انشعابات مدنظر قرار دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی با اشاره به اتفاقات انشعابات فاضلاب در استان، ابراز داشت: تعداد اتفاقات انشعابات در آذربایجان غربی در سه ماه نخست سال جاری حدود یک هزار و ۴۶۱ فقره بوده است.

وی در بخش دیگری از سخنان بر لزوم صرفه‌جویی در مصرف آب تاکید کرد و ادامه داد: افزایش دما در فصل تابستان موجب افزایش مصرف آب می‌‌شود و در این راستا مدیریت مصرف آب در تابستان توسط آحاد مردم باید مورد توجه قرار گیرد تا دسترسی کافی به آب داشته باشند.

دیدگاه کاربران