عضویت در خبرنامه الکترونیک
با اعلام عدم نياز مايلي كهن؛

جدايي كاپبتان ها از قو هاي سپيد انزلي قوت گرفت

کد خبر: 74442
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۴ ب.ظ

با اعلام عدم نیاز از سوی محمد مایلی کهن، پژمان نوری و مازیار زارع دو یار وفادار ملوان دیگر در این تیم نخواهند بود.

به گزارش سرويس ورزشي نداي مردم، قوی سپید انزلي حكايت دگر دارد، حتی اگر پول نداشته باشد ستاره های شهر عاشق بازی کردن در ملوان هستند.

حضور در این تیم که نامش برای مردمان شهر انزلی مقدس است انرژی مثبتی ساطع می کند که با پول خریدنی نیست و نمی تواند در جغرافیای دیگر آن را جستجو کرد.

پژمان، مازیار دو كاپيتان متعصب انزلي هستند و بی شک خیلی از ستاره های دیگر اين تيم مثل سید جلال رافخایی با خوب و بد ملوان سوختند، ساختند و به دفعات وفاداری خود را به تيم با قدمت شهرشان ملوان ثابت کردند. البته آنها هیچ منتی بر سر تيم ملوان ندارند چون عاشق آن هستند و دوست داشتنتشان از انتهای وجود و صمیم قبل است و به ابرازش افتخار می کنند. به واقع هدف از به تصویر کشیدن عشق به ملوان غرور است. غرور به عشق نه فخر فروختن و چیزی را طلب کردن.

گریه های مازیار برای ملوان و شادی های پژمان بعد از گشودن دروازه حریفان یک دنیا حرف دارد و خاطراتش به این زودی از اذهان پاک نخواهد شد هر چند اگر قرار به عدم حضور این دو در ترکیب ملوان باشد. عاشقانه های آنها از جنس لطافت است. بی ریا و بی منت. پژمان پول های خونه به خونه را نخواست و حتی راضی به مذاکره هم نشد و مازیار هم خود را آماده می کرد که سال های پایانی دوران بازیگری را در ملوان سپری کند اما سرمربی تیم می گوید نه!

با هه عشق و عشق بازی ها فوتبال حرفه ای شده. بی شک این حق محمد مایلی کهن است که بازیکنان تیم را خودش انتخاب کند چون اوست که فردا باید در برابر نتایج تیم پاسخگو باشد. البته که پژمان و مازیار هم فرید نخواهند زد. چون این عشق نیاز به فریاد ندارد و این دو از آن دسته از بازیکنانی نیستند که عشق شان با حضور باشد و ملوان را فقط برای روزهایی بخواهند که خود باشند.

ملوان می ماند. این ملوان است که می ماند. هر چند که می شد باز هم از وجود این دو استفاده کرد. حتی در کادر فنی. به خصوص پژمان نوری که نشان داد علاقمند به مربیگری است. اما فوتبال هر آنچه که در ذهن می گذرد نیست و همانند زندگی قابل چینش از سوی ما نیست. بی شک این دو هم با یک واقعیت بزرگ کنار خواهند آمد. این حق سرمربی است که بازیکنان را خود انتخاب کنند.

جایزه و قدردانی از مازیار و پژمان احترامی است که در کوچه و خیابان و مردم به این دو خواهند گذاشت. این بهتر از هزاران تقدیر و هزاران سپاس است. مردمی که بی شک در غیاب پژمان و مازیار هم ملوان را دوست خواهند داشت.

دیدگاه کاربران