عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران

رفتار مدیریت شهری به نحوی باشد که مردم احساس امنیت کنند

کد خبر: 74468
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۱۷ ب.ظ

رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران گفت: رفتار مدیریت شهری باید به نحوی باشد که مردم احساس کنند برای افزایش و رفاه آنها کار می‌شود.

به گزارش نداي مردم ،رحمت‌الله حافظی رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران در تذکرات پیش از دستور دویست و هفتاد و نهمین جلسه علنی شورای شهر تهران با انتقاد از عملکرد مدیریت شهری اظهار داشت: رفتار مدیریت شهری باید به نحوی باشد که مردم احساس کنند برای افزایش رفاه آنها تلاش می‌شود نه اینکه با آنان وارد جنگ روانی شویم.

وی به مشکلات یکی از محلات شهر تهران در شهرک نیایش، جنوب آتی‌ساز غرب اشاره کرد و افزود: در ۱۴۱ هکتار از زمین‌های مسکونی این بخش عمدتا اقشار ضعیف و اسیب‌پذیری ساکن‌اند که برای آنها امروز مشکلاتی ایجاد شده که لزوم رسیدگی به آن ضروری است.

حافظی با اشاره به اینکه اگر برای شهروندان این محل حقوق شهروندی قائل‌ایم باید تامین رفاه و آرامش را نیز برایشان قائل شویم گفت: لازم است طرح موضوع این پهنه با در نظر گرفتن پیوست‌های زیستی، فرهنگی و سلامتی پس از اعلام به شورا و تصویب آن اجرایی شود.

وی در پایان با تاکید بر اینکه بخش این پهنه باید برای سکونت مردم پیش‌بینی شود خاطرنشان کرد: لازم است تا پیش از تصویب طرح از اعزام کارکنان شهرداری به محله که به بهانه‌های مختلف صورت می‌گیرد اجتناب کنیم.

دیدگاه کاربران