عضویت در خبرنامه الکترونیک
نماینده شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس:

توسعه شهری مریوان درگرو تعامل شورای شهر با سایرارگان‌ها است

کد خبر: 74530
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷ ق.ظ

نماینده شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی توسعه شهری مریوان را در گرو تعامل همه جانبه شورای شهر و شهرداری با سایر ارگان ها ذکر کرد.

به گزارش نداي مردم، منصور مرادی در جلسه شورای اسلامی شهر مریوان گفت: اعضای شورای شهر درمرحله اول بایکدیگر درمرحله بعد با شهرداری وسپس باسایردستگاه‌های اجرایی سطح شهر برای تسهیل وپیشبرد امورات شهر تعامل داشته باشند.

وی با بیان اینکه کار بنده قانون گذاری و نظارت بر اجرای قانون است، اظهار داشت : البته انتظار می رود که قشر تحصیل کرده بر این امر واقف باشند و برای توجیه عامه جامعه تلاش کنند که نماینده در راستای قانون برای خدمت به مردم کشور تلاش می کند.

رئیس مجمع نمایندگان استان کردستان با اشاره به سه خصوصیت اخلاق، صداقت و شجاعت که باید هر نماینده داشته باشد، افزود : تمام تلاش خود را خواهم کرد که با توجه به رعایت این سه اصل پیگیر مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه خود و کل استان باشم .

مرادی بیان کرد : با توجه به کمبود شدید اعتبارات دولتی توجه به بخش خصوصی و جذب سرمایه گذار باید از اولویت های شهرداری باشد.

وی ادامه داد: شورا و شهرداری دور چهارم در راستای جذب بخش خصوصی گام های خوبی برداشته و این نشان از تلاش‌های اعضای شورا و عوامل شهرداری است .

وی افزود: شورا و شهرداری در این دوره با توجه به کمبود اعتبارات و تخصیص نیافتن اعتبارات ماده ۱۸۰، فراتر از حد انتظار ظاهر شدند به گونه ای که در بحث آسفالت معابر، ترمیم معابر، توجه به محلات فرسوده و حاشیه ای، افزایش سرانه فضای سبز و شروع پروژه عظیم پارک جنگلی کوه ایمام کارهای خوب و ماندگاری ارائه داده است.

نماینده شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای بیان کرد :اگر مشکلاتی نیز وجود دارد به مسئله اعتبارات برخواهد گشت، اما صراحتا اعلام می کنم برای رفع موانع و مشکلات نهایت تلاش خود را به کار خواهم بست .

در ابتدای این جلسه کریمی شهردار مریوان واعضای شورای اسلامی شهر مسایل و مشکلات شهر رابه تفصیل بیان کردند./مهر

دیدگاه کاربران