عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه هشت شهرداری کرج :

احداث پل عابر پیاده مقابل اداره دارایی استان البرز با همت شهرداری منطقه هشت

کد خبر: 74612
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳ ق.ظ

شهردار منطقه هشت شهرداری کرج از احداث پل عابر پیاده مقابل اداره دارایی استان البرز طی سه هفته آتی خبر داد.

به گزارش نداي مردم، مهندس محمدرضا سیفی، شهردار منطقه هشت شهرداری کرج در خصوص دیدگاه و پروژه های این منطقه از شهرداری گفت:منطقه هشت منطقه استراتژیک و مهم شهرداری کرج است.

این مسئول با بیان این مهم که مطالبات و خواسته های مردم یکی از مهمترین مباحثی است، که برنامه ریزی ها شهری براساس آن انجام می شود، توضیح داد: علاوه بر مطالبات مردم و پروژه های مهمی که در سطح منطقه مورد نظر است، برنامه هایی را در خصوص رفاه بهتر حال مردم در این منطقه از شهر کرج در دست برنامه ریزی است.

وی در خصوص پروژه هایی که در این منطقه انجام خواهد شد، تصریح کرد: احداث بلوار که خیابان طالقانی را به منطقه حسن آباد منتقل می کند، بهسازی آسفالت میدان جمهوری تا استانداری البرز ، جدول گذاری، آسفالت و … از جمله برنامه هایی است، که در این منطقه برنامه ریزی های آن انجام شده است.

این مسئول در خصوص این پرسش که اداره دارایی استان البرز یکی از محل های تردد و مهم در این منطقه است و نیازمند پل عابر پیاده می باشد، خاطرنشان شد: احداث پل عابر پیاده در منطقه هشت یکی از مباحث ضروری با توجه به تردد افراد برای دارایی و ثبت اصناف ضروری است .

شهردار منطقه هشت، ادامه داد: معاهده ای وجود داشته است، که کار عملیاتی اجرایی پل حدفاصل اداره دارایی در ابتدای خیابان مطهری طی سه هفته جاری انجام می شود./شبستان

 

دیدگاه کاربران