عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار رودهن :

افزایش ۲۰ درصدی اعتبارات پروژه‌های عمرانی در رودهن

کد خبر: 74627
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۱ ق.ظ

شهردار رودهن از افزایش ۲۰ درصدی اعتبارات پروژه‌های عمرانی این شهر در سال جاری خبر داد.

به گزارش نداي مردم،مهدی کچویی اظهار کرد: مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۵ را سال «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل» نامگذاری کرده‌اند که خطاب معظم له در مقاوم‌سازی اقتصاد تنها به دولت‌مردان نبوده است، بلکه سایر مسؤولان در هر کرسی و سکان‌داری مدیریت هر مجموعه‌ای، باید این مهم را در دستور کار خود قرار دهند.

وی با تأکید بر اینکه مدیریت شهرداری رودهن از جنس مقاومتی در زمینه‌های مختلف به ویژه مالی برخوردار است، اضافه کرد: ماهانه حجم بالایی در مصارف و هزینه‌های اضافی که شهرداری در گذشته داشت با توجه به اقتصاد مقاومتی، صرفه‌جویی شده است.

شهردار رودهن با اشاره به این نکته که این میزان صرفه‌جویی‌های مالی در راستای ارائه خدمات بهتر به مردم در حوزه خدمات شهری در مباحث فضای سبز و عمرانی هزینه می‌شود، تصریح کرد: دور ریز اعتبار در شهرداری رودهن نداریم.

کچویی با تشریح سیمای عمرانی شهر رودهن در سال جاری تصریح کرد: شهر رودهن ساختاری گردشگری‌خیز دارد که در سال جدید شکل یک کارگاه عمرانی به خود گرفته است.

وی با تأکید بر اینکه از ۱۱ پروژه‌ای که در سطح شهر در سال ۱۳۹۵ در دستور کار داریم، هشت پروژه با انجام مناقصه آن و سپردن کار به پیمانکار کلید خورده و کار اجرایی آن آغاز شده است، افزود: سه پروژه دیگر از لیست هشت گزینه‌ای پروژه‌های عمرانی شهر رودهن در سال ۱۳۹۵، روی ریل مناقصه قرار دارد تا با مشخص شدن پیمانکار آغاز شود.

شهردار رودهن با اشاره به این موضوع که وضع مالی خوبی نداریم، تصریح کرد: نسبت به سال گذشته در حوزه اعتبارات عمرانی، شاهد رشد ۲۰ درصدی اعتبارات تکمیل پروژه‌های عمرانی در رودهن بوده‌ایم.

کچویی با بیان اینکه از محورهای اصلی شهرداری در حوزه خدمات شهری باید به افزایش فضاهای فرهنگی و اجتماعی اشاره‌ای داشته باشیم، اظهار داشت: ترسیم فضایی مناسب برای مزار شهدا در این حوزه از برنامه‌های اولویت‌دار ماست./ فارس

دیدگاه کاربران