عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل خدمات موتوری شهرداری کرمانشاه:

کاهش یک میلیارد تومانی هزینه تعمیر و نگهداری خودروهای شهرداری کرمانشاه

کد خبر: 74630
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵ ق.ظ

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کرمانشاه از فعالیت ۴۰۰ خودرو در مناطق هشت‌گانه شهرداری کرمانشاه خبر داد و گفت: یک‌ میلیارد تومان طی سال ۹۴ در بخش تعمیر و نگهداری خودروها صرفه‌جویی شد.

به گزارش نداي مردم ،الهیار رحمانی با اشاره به انجام اقدامات جدید برای بهره‌وری بیشتر و صرفه‌جویی در هزینه‌ها در سازمان خدمات موتوری شهرداری کرمانشاه اظهار داشت: ۴۰۰ خودرو در مناطق هشت‌گانه شهرداری شهر کرمانشاه فعالیت می‌کنند.

وی جابه‌جایی روزانه ۶۰۰ تن زباله را بخشی از فعالیت‌های این تعداد خودرو عنوان کرد و ادامه داد: نظارت بر فعالیت جایگاه‌های سی.ان.جی نیز در برنامه‌کاری این سازمان است که اجاره ۱۳ جایگاه به‌صورت اجاره ثابت ماهیانه موجب کاهش هزینه و افزایش درآمد سازمان شده است.

مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کرمانشاه به مدیریت بر هزینه‌ها اشاره کرد و افزود: سال گذشته در بحث تعمیر و نگهداری خودروها یک‌میلیارد تومان نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن صرفه‌جویی شده است و بازدیدهای دوره‌ای در راستای نگه‌داری بهینه ماشین‌آلات شهرداری و مدیریت بر هزینه‌ها انجام می‌گیرد.
این مسؤول با بیان اینکه دست واسطه‌ها در این سازمان کوتاه شده است، تصریح کرد: در گذشته برای تعمیر یک خودرو یک تا ۶ ماه زمان سپری می‌شد، اما هم‌اکنون جایگاهی برای تعمیر خودروها در نظر گرفته شده است که تعمیر آن‌ها ۶ روز طول می‌کشد.
رحمانی استفاده خودروها را در بحث‌های عمرانی، خدمات شهری، نظافت و حمل و نقل در مناطق شهرداری عنوان کرد و گفت: از سال ۹۴ تاکنون ۶ دستگاه ماشین‌آلات نظافت شهری و پنج دستگاه ماشین‌آلات مربوط به آسفالت معابر و خیابان‌های شهری خریداری شده است.
وی با بیان اینکه سازمان خدمات موتوری شهرداری کرمانشاه به سود‌دهی رسیده است، خاطرنشان کرد: این سازمان بدهی‌های خود را پرداخت کرده است و دیگر کمک‌های ماهیانه شهرداری را نیز دریافت نمی‌کند.
مدیرعامل سازمان خدمات موتوری شهرداری کرمانشاه تصریح کرد: واحد بازرسی این سازمان از راننده‌های که به‌خوبی از ماشین‌ها مراقبت کنند، تشویق به‌عمل می‌آورد و در مورد عدم نگه‌داری صحیح ماشین‌آلات و خودروها نیز اعمال مقررات لازم را انجام می‌دهد./تابناك

دیدگاه کاربران