عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر کل حمل‌ونقل و پایانه‌های ایلام :

ضرورت ایجاد پارکینگ ویژه برای اتوبوس‌های بین شهری در ایام اربعین

کد خبر: 74646
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۲ ب.ظ

مدیر کل حمل‌ونقل و پایانه‌های ایلام گفت: برای حمل‌ونقل زائران اربعین مرز مهران امسال باید پارکینگ اتوبوس‌های بین شهری به صورت ویژه و مشخص ایجاد شود.

به گزارش نداي مردم، مهرداد جهانی،اظهار کرد: یکی از مشکلات سال گذشته نبود پارکینگ ناوگان اتوبوس بین‌شهری بود که امیدواریم مسئولان با اتخاذ تصمیم درست با جدیت بیشتر این مشکلات را رفع کنند.

وی بابیان اینکه تاکنون با تصمیم اعضای ستاد اربعین پارکینگ شهرداری بین شهر و پایانه مرزی مهران به عنوان پارکینگ ناوگان اتوبوسی بین‌شهری برای اربعین مشخص‌شده است، افزود: این مهم نقش تاثیر گذاری در ساماندهی و مدیریت درست حمل‌ونقل زائران با اتوبوس‌های بین‌شهری دارد.

مدیر کل حمل‌ونقل و پایانه‌های ایلام تصریح کرد: رفع مشکلات جاده‌ای از بار ترافیک می کاهد و می‌تواند ترددها را کنترل و مدیریت کرد لذا از مسئولان ارشد کشور درخواست داریم به ایلام توجه ویژه بکنند.

وی با تاکید بر اینکه با تمام توان برای مدیریت حمل‌ونقل اربعین پای کار هستیم اما برخی مشکلات نظیر نبود جاده استاندارد مشکل جدی ترافیکی به دنبال دارد، خاطرنشان کرد: مسئولان به قول‌های خود در قبال رفع مشکلات اربعین ایلام عمل کنند./ايسنا

دیدگاه کاربران