عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار منطقه 7 شیراز :

تکمیل رینگ دور شهری با احداث بلوار ۹ کیلومتری مولوی شیراز

کد خبر: 74688
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۲ ب.ظ

شهردار منطقه هفت شیراز گفت: ۹۰ درصد از کارهای احداث فاز یک بلوار ۹ کیلومتری مولوی در راستای تکمیل رینگ دور شهری شیراز انجام شده است.

به گزارش نداي مردم،رضا مسعودی اظهار داشت: بخش عمده‌ای از مرحله یک پروژه احداث فاز یک بلوار ۹ کیلومتری مولوی از بلوار خلیج‌فارس تا بلوار اتحاد این شهر اجرا شده است.

وی افزود: قسمتی از این پروژه که بلوار ولایت را به تخت جمشید وصل می‌کند نیز به مرحله ساخت ۸۵ درصدی رسیده است که امیدواریم در چندماهه اخیر تکمیل و در اختیار شهروندان قرار گیرد.

شهردار منطقه هفت شیراز افزود: این پروژه که اکنون دو بخش آن در حال اجرا است، پنج تقاطع غیرهمسطح در مسیر خود دارد، در چند مرحله انجام خواهد یافت.

مسعودی یادآور شد: یکی از این تقاطع‌ها که روی رودخانه خشک واقع می‌شود در مرحله احداث است و دو تقاطع را نیز در حال مطالعه داریم.

وی با بیان اینکه بلوار مولوی از بزرگ‌ترین بلوارهای در دست احداث شیراز است، گفت: این پروژه از محور خلیج‌فارس آغاز می‌شود و در ادامه مسیر خود از روی رودخانه خشک عبور می‌کند و به بلوار نصر شرقی و ازآنجا به میدان نصر، بلوار رسول اعظم(ص) و دروازه قرآن وصل می‌شود.

این مسؤول ادامه داد: اجرای این پروژه ضمن وصل شرق این شهر به شمال آن، زمان مسافرت درون‌شهری را کوتاه و گره‌های ترافیکی را حل می‌کند.

شهردار منطقه هفت شیراز اعلام کرد: با همت شورای شهر و شهرداری امسال ۳۴ میلیارد تومان اعتبارات عمرانی برای منطقه هفت شهرداری شیراز در نظر گرفته شده است./فارس

دیدگاه کاربران