عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر ملارد:

پل هوایی عابر پیاده در هفت نقطه ملارد استقرار پیدا می کند

کد خبر: 74763
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۵ ق.ظ

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر ملارد گفت:با عنایت به بررسی ها و مطالعات انجام شده،استقرار پل هوایی در هفت نقطه ملارد در دستور کار شورای شهر این منطقه قرار دارد.

به گزارش نداي مردم، محبوب اکبری با اشاره به تلاش شورای چهارم ملارد برای ارتقای کمی و کیفی خدمات شهری اظهار داشت:نیازها والزامات بسیاری در این منطقه احصا شده که یکی از آن ها به لزوم توسعه پل های هوایی عابر پیاده معطوف می شود.

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر ملارد عنوان کرد:با عنایت به لزوم اجرای این طرح(توسعه پل های هوایی عابر پیاده) تلاش می شود در هفت نقطه از شهر ملارد این پروژه ها عملیاتی و اجرایی گردد.

وی در تشریح جانمایی طرح های اشاره شده گفت:روبروی خیابان اطلس، تقاطع بلوار شهید راغب و حد فاصل شهر ملارد و فاز دوم اندیشه از محدده هایی به شمار می رود که ضرورت استقرار پل هوایی در آن احساس می شود.

اکبری افزود:تأکید ما بر این است که این پروژه ها در سال جاری آغاز شود و البته تأمین اعتبارات لازم برای اجرای این طرح از موارد حائز اهمیتی است که نقش بسیار تعیین کننده ای را در عملیاتی شدن آن ایفا خواهد کرد.

رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر ملارد گفت:بودجه مورد نیاز برای اجرای این طرح، ۲۰ میلیارد ریال برآورد شده که با تخصیص و بهره وری از پروژه های اشاره شده، ضریب بروز مخاطرات و تصادفات احتمالی میان وسایل نقلیه و عابران پیاده در نقاط مورد اشاره، به نحو قابل توجهی کاهش می یابد.

وی عنوان کرد:یکی از طرح های استقرار پل هوایی عابر پیاده به محدوده سه راه اندیشه معطوف می شود که در صورت اجرای پروژه عظیم تقاطع غیر همسطح در این نقطه، عملا استقرار آن ملغی خواهد شد.

اکبری در خاتمه در ارتباط با علت زمان بر شدن استقرار پل هوایی در سه راه اندیشه یادآور شد:بهره برداری از این طرح، مستلزم ورود اداره برق برای جابجایی تیرهای برق خواهد بود، زیرا طبق ضوابط موجود شهرداری نمی تواند رأسا نسبت به جابجایی تیرهای برق اقدام کند./ايرنا

 

دیدگاه کاربران