عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار ورامین

عملیات عمرانی در میدان امام(ره) ورامین ترافیک را تسهیل می کند

کد خبر: 74774
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶ ق.ظ

ورامین-شهردار ورامین با اشاره به ادامه یافتن عملیات عمرانی در میدان امام گفت: باعملیات عمرانی در میدان امام خمینی(ره) ورامین، وضعیت ترافیک شهری و عبور و مرور شهروندان تسهیل می شود.

به گزارش نداي مردم، علی حیدریان با اشاره به اصلاح لچکی های میدان امام خمینی(ره) اظهار داشت: طی ماه های اخیر عملیات عمرانی در میدان امام خمینی(ره) ورامین آغاز شده که خوشبختانه شهروندان و کسبه این منطقه ابراز رضایت کرده اند.

شهردار ورامین افزود: میدان امام یکی از میادین و نقاط پرتردد شهری در ورامین محسوب می شود که حجم قابل توجهی از عبور و مرور مردم را در خود جای داده است.

وی با اشاره به ضرورت تسهیل در عبور و مرور شهروندان ورامینی در محدوده این میدان ادامه داد: تلاش شده است تا با اصلاح لچکی های میدان امام و انجام عملیات های عمرانی، روند عبور و مرور شهروندان تسهیل شود.

حیدریان با اشاره به این نکته که عملیات عمرانی در ضلع شمال شرقی میدان امام نیز روز گذشته آغاز شد، اضافه کرد:اتمام روند فعالیت های عمرانی در میدان امام، وضعیت ترافیک را در این محدوده بهبود می بخشد.

شهردار ورامین عنوان کرد: بدون تردید انجام اصلاحات لچکی در ضلع شمال شرقی از نظر بهبود وضعیت بهداشتی در این محدوده نیز که مورد مطالبه شهروندان قرار داشته، موثر خواهد بود./مهر

دیدگاه کاربران