عضویت در خبرنامه الکترونیک
نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس:

مسؤولان باید دلسوز نظام باشند/ مردم باید شیرینی خدمات مدیران را احساس کنند

کد خبر: 74785
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹ ق.ظ

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که در مسند مسؤولیتی در نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار می‌گیرند، باید دلسوز نظام باشند.

به گزارش نداي مردم،، محمد عزیزی پیش از ظهر امروز در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر ابهر با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری ابهر، گفت: باید با توجه به اقدامات صورت گرفته در سطح شهر با حداقل اعتبارات، از فعالیت‌های صورت گرفته قدردانی کرد.

وی در این رابطه ادامه داد: با توجه به شناخت من از اعضای شورای اسلامی شهر ابهر، انجام کارها در مسیر توجه و ارزش و احترام گذاشتن به خواسته‌ها و نیازهای مردم از جمله شاخص‌های شورای اسلامی ابهر است.

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به این شناخت و وجود همدلی در بین اعضای شورای شهر ابهر، با انجام امور، شورا نیمی از مشکلات را رفع خواهد کرد.

عزیزی با تاکید بر اینکه انجام امور محوله توسط شورا باعث اعتماد مردم به انقلاب، نظام و مسؤولان خواهد شد، اضافه کرد: خود بنده نیز به این مشی حرکت، اعتقاد راسخی دارم.

وی با بیان اینکه کسانی که در مسند مسؤولیتی در نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار می‌گیرند، باید دلسوز نظام باشند، گفت: این روش مدیریتی باید به همه مسؤولان در کشور انتقال پیدا کند.

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره کمبود اعتبارات، ابراز کرد: در این شرایط حساس مملکت و وجود تحریم‌های سنگینی که وضع شده، کسب درآمد و همچنین به دست آوردن پول در شهرداری‌ها کار بسیار مشکلی شده است.

عزیزی با تاکید بر اینکه جذب سرمایه‌گذار برای انجام پروژه‌های عمرانی و تزریق دیدگاه، سرمایه‌گذاری به شهر اقدام بسیار مهمی محسوب می‌شود، افزود: اقداماتی که در شهر صورت می‌گیرد باید در راستای امید‌دهی بین مردم اطلاع‌رسانی شود.

وی ادامه داد: اقدامات صورت گرفته نباید به صورت منت و فخرفروشی باشد، بلکه مردم باید شیرینی خدمات مدیران را احساس کنند.

نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی در پایان سخنان خود با تاکید بر اینکه کسب رضایت مردم کار سخت و مهمی است، اظهار کرد: امروزه با توجه به مخالفت با محدودیت اختیارات شوراها توسط ارگان‌ها و نهادهای مختلف، حفظ قامت شوراها و پارلمان‌های شهری از کارهای لازم و مهم است.

شایان ذکر است، دیدار اعضای شورای اسلامی شهر ابهر با محمد عزیزی نماینده مردم ابهر، خرم‌دره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی در راستای هم‌اندیشی برای رفع مشکلات شهر ابهر برگزار شده است./فارس

دیدگاه کاربران