عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس آبفای منوجان:

مشکل کم‌آبی منطقه چاریان منوجان برطرف شد

کد خبر: 74869
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۱۱ ب.ظ

رئیس اداره و فاضلاب شهری منوجان گفت: تمام لوله‌های فرسوده منطقه چاریان منوجان تعویض و مشکل کم‌آبی این منطقه برطرف شد.

به گزارش نداي مردم،حمیدرضا مرادی اظهار داشت: منطقه چاریان بالغ بر یک‌هزار اشتراک دارد و لوله‌کشی‌های آب این محله از وسط باغ‌ها و منازل عبور می‌کرد که به‌دلیل ریشه‌های درختان و گیربودن لوله‌ها این منطقه دچار کم‌آبی و گاهی بی‌آبی بود.

رئیس اداره و فاضلاب شهری منوجان بیان کرد: با همت فرماندار و پیگیری و رایزنی اداره، لوله‌های جدید از کرمان تحویل گرفتیم و با هزینه داخلی اداره، تمام لوله‌های فرسوده منطقه تعویض و لوله‌های پلی‌اتلین جدید جایگزین و مشکل کم‌آبی این منطقه برطرف شد.
وی با بیان اینکه طرح کوتاه‌مدت بخش ماه‌کنگان برای تعویض لوله‌های آب شرب در دستور کار است، ادامه داد: در حال پیگیری برای حفر چاه جدید آب‌ قلعه هستیم که به‌علت افت آب زیرزمینی، آب شرب این چاه بسیار کم شده است.

مرادی گفت: در منطقه رضاآباد مجوزهای حفر چاه صادر شده و برای جایگزینی چاه قلعه در حال حفر است و چاه قدیم قلعه برای آبیاری فضای سبز به شهرداری واگذار می‌شود.

رئیس اداره و فاضلاب شهری منوجان خاطرنشان کرد: در طرح بلند مدت این اداره، چاه‌های منطقه ماه‌کنگان و قلعه به منطقه اسلام‌آباد شیب‌کوه که طبق نظریه کارشناسی آب غنی و شیرینی دارد، انتقال داده می‌شود که این امر نیازمند همت و همکاری همه مسؤولان است./فارس

دیدگاه کاربران