عضویت در خبرنامه الکترونیک
رییس شورای شهر انزلی:

توسعه محدوده شنبه بازار جدید در دستورکار مدیریت شهری انزلی

کد خبر: 74872
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۱۵ ب.ظ

رییس شورای شهر انزلی از توسعه محوطه محل جدید برپایی شنبه بازار با خرید زمین متعلق به سازمان چای گیلان در راستای بهبود خدمات رسانی به مردم انزلی خبر داد.

به گزارش نداي مردم، محمد رضا بدیعی فر اظهار کرد: مکاتبات اداری برای خرید این زمین از سازمان چای در مجاورت شنبه بازار انجام شده و در تلاش برای اضافه کردن آن به مجموعه این بازار هفتگی محلی هستیم .
وی افزود: در صورت تحقق این امر علاوه بر امکان ایجاد پارکینگ برای رفع مشکل پارک خودروها و ترافیک در مسیر این بازار هفتگی، فضای لازم برای فروشندگان غیر بومی این بازار نیز تامین می شود.
بدیعی فر انتقال شنبه بازار را یکی از سخت ترین کارهای شورای شهر برشمرد و تصریح کرد: انتقال این بازار سنتی از دوره اول شورا مورد ارزیابی قرار گرفت اما با وجود عدم رضایتمندی ۱۰۰ درصدی از این انتقال ،شورای دوره چهارم موفق به انجام این کار شد.
وی یادآورشد: در ابتدای انتقال شنبه بازار پیش بینی بسیاری از افراد بر بازگشت این بازار به جایگاه قبلی خود بود اما علاوه بر روند مطلوب برگزاری این بازار هفتگی در روزهای شنبه در تلاش برای رفع نواقص و مشکلات آن در جهت رفاه هرچه بیشتر شهروندان هستیم.
وی وظیفه شورای اسلامی شهر در امور شهری را نظارت دانست و تصریح کرد: متاسفانه برخی دخالت ها در امور اجرایی شهرداری موجب تضییع حقوق شهروندان و حتی اعضاء شورای شهر می شود .
بندرانزلی در۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده و شورای اسلامی آن ۱۱عضو دارد.

دیدگاه کاربران