عضویت در خبرنامه الکترونیک

تیم ملی والیبال ايران برابر کوبا پیروزی شد

کد خبر: 74891
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۳:۱۱ ب.ظ

تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار دوستانه و تدارکاتی خود در شهر ریودوژانیرو موفق به شکست کوبا شد.

به گزارش سرويس ورزشي نداي مردم، سی‌ و یکمین دوره بازی‌های المپیک از ۱۶ مردادماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل آغاز می‌شود و تیم ملی والیبال ایران نیز برای نخستین بار در این رویداد مهم ورزشی شرکت می‌کند.

ملی‌پوشان والیبال ایران از ششم مردادماه آخرین اردوی آماده‌سازی خود را در شهر ریودوژانیرو آغاز کردند و تیم ایران شب گذشته در آخرین دیدار تدارکاتی و دوستانه قبل از شروع بازی‌های المپیک به مصاف کوبا رفت.

تیم ملی والیبال ایران در این مسابقه سه بر یک به پیروزی رسید تا بازیکنان ایران قبل از شروع رسمی رقابت‌های المپیک یک برد در پرونده کاری خود داشته باشد.

رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال ایران در ابتدای این مسابقه سعید معروف، سید محمد موسوی، عادل غلامی، شهرام محمودی، مهدی مرندی و مجتبی میرزاجانپور را به میدان فرستاد. در ادامه این مسابقه تیم ایران از تمامی بازیکنان خود استفاده کرد.

تیم ملی والیبال ایران پیش از این نیز دو دیدار تدارکاتی و دوستانه دیگر با برزیل میزبان بازی های المپیک برگزار کرده بود که در دو مسابقه مغلوب حریف قدرتمند خود شد.

تیم ملی والیبال کوبا یکی از حریفان ایران در دور مقدماتی المپیک است که دو تیم ۲۱ مردادماه به صورت رسمی برابر هم قرار می گیرند.

مراسم افتتاحیه سی و یکمین دوره بازی های المپیک روز جمعه ۱۵ مردادماه برگزار می شود و بازی ها این دوره از ۱۶ مردادماه آغاز می شود. ملی پوشان والیبال ایران ساعت ۲۲ و ۳۵ دقیقه روز ۱۷ مردادماه به وقت محلی و ساعت ۶ و پنج دقیقه صبح ۱۸ مردادماه به وقت تهران در نخستین مسابقه خود در بازی های المپیک به مصاف تیم ملی آرژانتین می روند.

دیدگاه کاربران