عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان:

استقرار فروشگاه سیار شهری کانون پرورش فکری گیلان در پارک ملت رشت

کد خبر: 74907
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۳:۳۷ ب.ظ

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان از استقرار فروشگاه سیار کانون پرورش فکری استان در بوستان ملت رشت خبر داد.

به گزارش نداي مردم، علی پورحسن افزود: نمایشگاه و فروشگاه سیار شهری کانون پرورش فکری استان گیلان از عصر امروز (چهارشنبه) با استقرار در بوستان ملت کلانشهر رشت به عرضه کتاب و محصولات فرهنگی می پردازد.
وی فعالیت این فروشگاه را با هدف گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، دسترسی آسان تر مخاطبان به کتاب و محصولات فرهنگی عنوان و اظهار کرد: این فروشگاه از امروز به مدت دو هفته در پارک ملت شهر رشت فعال است.
پورحسن بیان داشت: همزمان با فعالیت فروشگاه سیار محصولات فرهنگی، برنامه های ویژه ای به منظور معرفی فعالیت ها و برنامه های کانون پرورش فکری با همراهی کودکان، نوجوانان و خانواده ها برگزار می شود.
وی تصریح کرد: مربیان با بهره گیری از فعالیت نمایشی، تصویری روشن از تعداد مراکز فرهنگی هنری ثابت و فراگیر، کتابخانه های سیار، پستی و شیوه اجرای برنامه های کانون را به مخاطبان ارایه می دهند.
نخستین فروشگاه سیار شهری کانون پرورش فکری که به منظور افزایش گستره فعالیت ها، ارایه خدمات فرهنگی به طیف گسترده تری از مخاطبان با همراهی حوزه هنری گیلان راه اندازی شده، هر دو هفته میهمان یکی از پارک ها و بوستان های استان خواهد بود و ضمن اجرای فعالیت های فرهنگی، هنری و ادبی به عرضه کتاب و محصولات فرهنگی می پردازد.
حدود ۵۰ هزار کودک و نوجوان در مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری استان گیلان عضو هستند.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان ۳۱ مرکز فرهنگی هنری دارد./ايرنا

دیدگاه کاربران