عضویت در خبرنامه الکترونیک
قندهاری نیا:

تابستان شاد برای بانوان شهروند منطقه ۱۲

کد خبر: 74930
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۴:۰۷ ب.ظ

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۲ تهران گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده در حوزه ورزش همگانی و تفریح بانوان ، تابستانی شاد را برای ساکنان «طهران قدیم» ایجاد خواهیم کرد.

به گزارش نداي مردم از منطقه ۱۲ تهران ، محمدعلی قندهاری نیا افزود: از مردادماه ، مسابقات ورزشی محلات این منطقه در ۷ رشته ورزشی شروع می شود که در نهایت تیم هایی که در محله ها مقام کسب کرده اند در مسابقات ورزشی محلات شهر تهران به رقابت خواهند پرداخت.

وی با اشاره به سایر برنامه های ورزشی منطقه ۱۲ ادامه داد: مسابقات جام هفت سنگ در سطح ۱۳ محله منطقه نیز اجرا خواهد شد.

قندهاری نیا با اشاره به برگزاری مسابقات بازی های رایانه ای در دو بخش آقایان و خانم ها در منطقه بیان کرد: این مسابقات در قالب دوبازی در بخش آقایان و دو بازی در بخش بانوان به صورت محله ای برگزار می شود.

معاون اموراجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۲ برگزاری تورهای گردشگری در محدوده تاریخی «طهران قدیم» را یکی دیگر از برنامه های تفریحی منطقه برای بانوان عنوان نمود.

وی درباره تجهیز بوستان های منطقه به ست های ورزشی در جهت توسعه ورزش همگانی تاکید کرد: در تمامی بوستان های بزرگ منطقه مانند پارک شهر، خواجوی کرمانی و بوستان گل محمدی ایستگاه های تندرستی ایجاد شده است که دردو شیفت صبحگاهی و عصرگاهی امکان استفاده برای بانوان وجود دارد ، همچنین از فضاهای حسینیه ها و سراهای محله نیز برای برگزاری برنامه های ورزشی و تفریحی ویژه بانوان در ایام تابستان استفاده خواهد شد.

دیدگاه کاربران