عضویت در خبرنامه الکترونیک

سعيد معروف: اینجا على رغم وجود مدالهاى رنگارنگ،جاى مدال انسانیت خالیست

کد خبر: 74941
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰ ب.ظ

بازیکنان این تیم برای رسیدن به المپیک تلاش بسیاری کردند اما اتفاقی غیرمنتظره دلیلی شد تا برخي از بازيكنان تیم ملی واليبال در رژه حاضر نشوند.

فرزاد طـره – به گزارش سرويس ورزشي نداي مردم، بامداد روز شنبه مراسم افتتاحیه المپیک ریو در ورزشگاه تاریخی ماراکانا برزيل برگزار شد تا برای اولین بار در تاریخ ورزش ایران تیم ملی والیبال پس از ۵۲ سال جایی در کاروان المپيكي  داشته باشد.

بازیکنان این تیم برای رسیدن به المپیک تلاش بسیاری کردند اما اتفاقی غیرمنتظره دلیلی شد تا برخي از بازيكنان تیم ملی  واليبال در رژه حاضر نشوند.

ساعاتی قبل از شروع مراسم افتتاحیه، سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران با انتشار تصويري از سرپرست تيم واليبال در اینستاگرام خود نوشت: سرپرستى که با وجود غم از دست دادن پدر، تیمو تنها نذاشت تا به مشکل برنخوریم و کاروانى که حتى لباس به ایشون نداد تا بتونه تو مراسم افتتاحیه شرکت کنه.اینجا على رغم وجود مدالهاى رنگارنگ،جاى مدال انسانیت خالیست.بدون تو حتى افتتاحیه ى المپیک هم براى ما معنا ندارد.

نام امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران را در لیست اعضای حاضر در رژه قرار نداده بودند که این مساله باعث اعتراض ستاره های والیبال شد.

آنها با اینکه آرزوی حضور در المپیک را داشتند اما در مراسم افتتاحیه حاضر نشدند و ترجیح دادند به نشان اعتراض در دهکده بمانند.

معروف

دیدگاه کاربران