عضویت در خبرنامه الکترونیک
با آغاز دهه كرامت

همایش ۲۰۰۰ نفری پیاده روی خانوادگی در منطقه ۱۵

کد خبر: 74973
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۰۹ ب.ظ

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در منطقه ۱۵ به مناسبت دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) با حضور رئیس سازمان ورزش و شهردار منطقه برگزار شد.

به گزارش نداي مـردم از منطقه ۱۵، دکتر انجمنی شهردار منطقه ضمن حضور در این همایش و تبریک دهه کرامت گفت: امکانات و زیرساخت های بسیار خوبی در ۱۰ سال گذشته در مناطق شهرداری تهران ایجاد شده که این امکانات به مراتب در جنوب شهر بیشتر از مناطق شمال تهران است.

انجمني

وی در ادامه با اشاره به اینکه امکانات و سرانه های ورزشی ما در منطقه آماده است از شهروندان جهت بهره مندی ازاین امکانات دعوت کرد و از آنان خواست تا برنامه ریزی لازم برای استفاده از این امکانات را داشته باشند.

شهردار منطقه خاطر نشان کرد: این همایش به همت اداره تربیت بدنی منطقه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۱ صبح روز جمعه مورخ ۱۵ مرداد از ایستگاه آتش نشانی محله مشیریه تا آبنمای بوستان خلیج فارس با حضور ۲۰۰۰ نفر از خانواده های معظم شهدا، شورایاران و شهروندان برگزار شد .

وی یادآور شد: در مسیر همایش نیز با برپایی غرفه های ورزشی و فرهنگی خدمات لازم به شهروندان ارائه شد و در پایان مراسم به قید قرعه جوایز نفیسی چون سفر زیارتی مشهد مقدس، دوچرخه و … به شرکت کنندگان اهدا شد.

شایان ذکر است، دکتر رضایی رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران نیز در این همایش ضمن تشکر از حضور پرشور شهروندان در همایش پیاده روی و شهردار منطقه که همواره در جمع مردم هستند گفت: حضور در این برنامه ها باعث می شود که افراد با شادابی و نشاط بیشتری به جمع خانواده ها برگردند.

دیدگاه کاربران