عضویت در خبرنامه الکترونیک
در آستانه شانزدهمین جشنواره تئاتر عروسکی؛

بوستان دانشجو پاتوق کودک و عروسک می شود

کد خبر: 74978
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۱۶ ب.ظ

در آستانه شانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی که شهریور ماه در بوستان دانشجو برگزار خواهد شد؛ ساماندهی پیرامون تئاتر شهر از سوی شهرداری منطقه ۱۱ آغازشد.

به گزارش نداي مردم از منطقه ۱۱ تهران، در نشستی که با حضور پیمان شریعتی رییس مجموعه تئاتر شهر و مرضیه برومند دبیر جشنواره ۲ سالانه بین المللی عروسکی در دفتر شهردار منطقه ۱۱ برگزار شد، نصراله آبادیان به تشریح برنامه های اجرایی برای ساماندهی پیرامون بوستان دانشجو و همکاری برای اجرای این جشنواره که در شهریور ماه برگزار خواهد شد؛ پرداخت.

تئاتر عروسكي - شانزدهمین جشنواره بین المللی نمایش عروسکی

این نشست که به منظور هماهنگی برای اجرای مناسب جشنواره ۲ سالانه بین المللی عروسکی برگزار شد؛ ضمن تبیین اهمیت تئاتر شهر به عنوان مهم ترین پاتوق فرهنگی و هنری کشور در خصوص مناسب سازی زیر ساخت های شهری برای تبدیل بوستان دانشجو به پاتوق کودک و عروسک و اجرای کارناوال عروسک های خاطره انگیز تبادل نظر شد.

آباديان، شهردار منطقه ۱۱ با اشاره به این که مجموعه تئاتر شهر و تالار وحدت از مجموعه های فرهنگی هنری مهم کشور هستند گفت: نور پردازی تئاتر شهر، تبلیغات محیطی و خدمات شهری وساماندهی حصار کارگاهی پروژه مسجد ولی عصر (عج) از جمله اقداماتی است که شهرداری منطقه ۱۱ برای کمک به بهتر برگزار شدن مراسم جشنواره بین المللی عروسکی با مجموعه تئاتر شهر انجام خواهد داد.

شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی تهران با شعار ” آسمان عروسک ها آبی است “یکم تا هشتم شهریور ماه در بوستان دانشجو برگزار می شود.

دیدگاه کاربران