عضویت در خبرنامه الکترونیک
فرماندار شهرستان ایجرود:

شبکه آبیاری سد گلابر با اختصاص ۱۴۳ میلیارد ریال تکمیل می‌شود

کد خبر: 74993
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۲۹ ب.ظ

فرماندار شهرستان ایجرود از افزایش ۶۷ درصدی اعتبارات عمرانی در این شهرستان خبر داد و گفت: بیش از ۱۴۳ میلیارد ریال برای تکمیل شبکه آبیاری و زه‌کشی سد گلابر اختصاص یافته است.

به گزارش نداي مردم، اسماعیل بیات اظهار کرد: در راستای تکمیل شبکه آبیاری و زه‌کشی سد گلابر و نیز اجرای طرح فاضلاب زرین‌آباد بیش از ۱۹۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.

وی با بیان تأمین بیش از ۴۵ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل فاضلاب شهری زرین‌آباد ادامه داد: بیش از ۱۴۳ میلیارد ریال اعتبار در راستای تکمیل شبکه آبیاری و زه‌کشی سد گلابر اختصاص یافته است.

فرماندار شهرستان ایجرود از افزایش ۶۷ درصدی اعتبارات عمرانی ایجرود خبر داد و افزود: در مقایسه با سال گذشته اعتبارات عمرانی این شهرستان ۶۷ درصد رشد داشته است.

وی بیان کرد: با افزایش اعتبارات عمرانی اقدامات مؤثری در راستای اجرای طرح‌ها و برنامه‌های توسعه شهری در شهرستان‌های زرین‌آباد و حلب این شهرستان انجام شده است.

بیات با بیان اینکه سهم شهرستان ایجرود از اعتبارات استانی و دو درصد نفت در سال جاری به ۶۱ میلیارد ریال رسیده است، تصریح کرد: در سال گذشته این سهم این شهرستان بیش از ۴۰ میلیارد ریال بوده است.

وی با اشاره به اینکه همه دستگاه‌های دولتی با نزدیک شدن هفته دولت باید اقدامات لازم را برای ارائه عملکرد دولت انجام دهند، ابراز کرد: در تلاش هستیم در راستای ارائه عملکرد دولت به مردم در این ایام اقدامات لازم به عمل آید.

فرماندار شهرستان ایجرود با بیان اینکه برداشت گندم از مزارع کشاورزی این شهرستان تا پایان مرداد ماه سال جاری پایان می‌یابد، عنوان کرد: در سال جاری عملیات مبارزه با آفت سن در ۱۰ هزار و ۷۷۲ هکتار از اراضی زراعی این شهرستان انجام شده است.

وی با بیان اینکه با تکمیل شبکه آبیاری سد گلابر در راستای برطرف شدن مسئله کمبود آب تاحدودی اقدام شده است، گفت: توسعه کشاورزی این شهرستان با برطرف شدن مشکل کمبود آب امکان می‌یابد./فارس

دیدگاه کاربران