عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار اندیمشک :

طرح توسعه خدمات شهری در اندیمشک اجرا شد

کد خبر: 75006
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۱۵ ق.ظ

شهردار اندیمشک گفت: با هدف توسعه رضایت شهروندان و گسترش خدمات شهری طرح توسعه خدمات شهری توسط شهرداری اندیمشک اجرا شد.

به گزارش نداي مردم، محمد رضا پاپی  اظهار داشت: توجه به زیباسازی و بهسازی معابر شهری اندیمشک یکی از اولویت‌های مهم شهرداری اندیمشک تعیین و برنامه‌های گسترده‌ای در این جهت طراحی و به اجرا رسیده است.

وی افزود: به همین جهت، بیش از ۶۰۰ هزار متر آسفالت برای بهسازی معابر شهری و لکه گیری خیابان‌های شهری اندیمشک با اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال اختصاص یافته است و نیازهای شهری اندیمشک در این حوزه تا میزان قابل توجهی، رفع شده است.

شهردار اندیمشک عنوان کرد: هم چنین برای اجرای این طرح، بیش از ۲ هزار تن غیر خریداری و در اجرای طرح بهسازی معابر شهری اندیمشک به کار گرفته شد که، تمامی منابع مالی آن نیز پرداخت و شهرداری اندیمشک برای اجرای این طرح، هیچ گونه بدهی را بر عهده ندارد.

وی گفت: به زودی و با پیگیری‌های صورت گرفته به همین مقدار آسفالت برای دیگر معابر شهری اندیمشک اختصاص و جذب و به کار گرفته می‌شود و خیابان‌ها و معابر اصلی شهر شامل انقلاب، شهید طالقانی، شهید رشیدی، امام خمینی (ره) و دیگر خیابان‌های بخش مرکزی بهسازی و آسفالت،می‌شود.

پاپی بیان کرد: هم چنین با هدف هدایت و کنترل فاضلاب شهری بیش از ۲۵ هزار متر جدول بندی در سطح شهر اجرا و ۱۷۵۰۰ متر بلوار سازی، متناسب با نیازهای شهری اندیمشک اجرا شده است.

وی افزود: یکی از طرح‌ها و برنامه‌های دیگر اجرا شده توسط شهرداری اندیمشک، توجه به کاهش مصرف آب و بهینه سازی مصرف آن در بخش آبیاری فضاهای سبز شهرستان بوده که این طرح نیز با محوریت آبیاری قطره‌ای و مکانیزه کردن شبکه‌های آبیاری پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر، اجرا شده است.

شهردار اندیمشک اظهار کرد: هم چنین ۵ میلیارد ریال برای بهسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهرستان اندیمشک اختصاص و ۶۰ درصد ناوگان فرسوده شهرداری اندیمشک، نوسازی شد.

وی گفت: بیش از این نیز و با هدف تجلیل از نقش شهدای مدافع حرم شهرستان، بلوار ۴۵ متری اندیمشک با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد ریال زیبا سازی و بهسازی شد و به نام دو شهید مدافع حرم شهرستان، شهید والا مقام احمد حاجیوند و مهدی نظری نام گذاری شد.

دیدگاه کاربران