عضویت در خبرنامه الکترونیک
مسئول واحد تاکسیرانی ایوان :

تاکسی های فرسوده درون شهری ایوان نوسازی می شود

کد خبر: 75015
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۵۶ ق.ظ

مسئول واحد تاکسیرانی شهر ایوان گفت: تاکسی های فرسوده و جایگزینی تاکسی های جدید درون شهری ایوان نوسازی می شود.

به گزارش نداي مردم،حجت اله ایمانی  اظهار کرد: ثبت نام در این طرح از طریق سامانه ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور صورت می گیرد و همه تاکسیداران می توانند در این طرح شرکت و مشمول تسهیلات بانکی شوند.
وی افزود: این طرح سالانه در سطح کشور انجام می گیرد و امسال استان ایلام در رتبه اول و از بین شهرستان ها نیز ایوان در رتبه اول اجرای این طرح در سطح این استان هستند.
ایمانی یادآور شد: واحد تاکسیرانی ایوان از ابتدای سال جاری تاکنون ۴۰ مورد ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۱۵ دستگاه تاکسی فرسوده تعویض و با بهره گیری از تسهیلات این سازمان و تحویل به مالکان به ناوگان عمومی درون شهری اضافه شدند.
مسئول واحد تاکسیرانی ایوان تاکید کرد: تسهیلات در نظر گرفته شده برای تعویض تاکسی های فرسوده ۲۰۰ میلیون ریال است که از سوی بانک های عامل صادرات و تجارت پرداخت و در اقساط ۴۸ ماهه باز پرداخت می شود.
وی گفت: برای ثبت نام، تاکسیداران با مراجعه به شهرداری ایوان پس از تکمیل مدارک و رفع مشکلات به دفتر پیشخوان در نظر گرفته شده برای معرفی به ایران خودرو ارجاع داد می شوند.
ایمانی اجرای این طرح را علاوه بر تعویض تاکسی های فرسوده و افزایش کار آرایی آنها، در کاهش آلودگی هوا و امنیت مسافران موثر دانست و افزود: سایت ثبت نام همچنان باز است و تاکسیداران می توانند با ثبت نام در این سایت تقاضای تعویض دستگاه های فرسوده خود را ارائه کنند.
وی با اعلام اینکه سال گذشته ۱۰ دستگاه تاکسی نو جایگزین تاکسی های فرسوده شد، تاکید کرد: ناوگان حمل و نقل عمومی ایوان دارای ۱۶۴ دستگاه تاکسی است که همه آنها دارای کارت شهری هستند.
ایوان با جمعیت ۵۵ هزار نفر در ۳۵ کیلومتری شمال ایلام قرار دارد./ايلنا

دیدگاه کاربران