عضویت در خبرنامه الکترونیک
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین:

۲۰ مبلغ در دهه کرامت به مناطق مختلف شهرستان ورامین اعزام شدند

کد خبر: 75033
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷ ق.ظ

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین گفت: در ایام دهه کرامت، ۲۰ مبلغ و مبلغه به مناطق مختلف شهرستان ورامین اعزام شدند.

به گزارش نداي مردم، حجت الاسلام رضا غلامی با اشاره به این نکته که ایام دهه کرامت، فرصت ارزشمندی برای گسترش معارف ناب اسلامی است، اظهار داشت:فاصله میان میلاد باسعادت حضرت معصومه(س) و ولادت امام رضا(ع) به نام دهه کرامت نامگذاری شده است.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین افزود: خوشبختانه طی سال های اخیر برنامه های ویژه ای در دهه کرامت برگزار شده و باید از این فرصت ارزشمند به صورت مناسب بهره گرفت.

وی با اشاره به این نکته که اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین نیز برنامه هایی را به مناسبت ایام دهه کرامت برگزار کرده است، بیان داشت: تلاش داشتیم که از ظرفیت فعالان فرهنگی و تبلیغی در ایام دهه کرامت استفاده کنیم.

غلامی با اشاره به اعزام مبلغین به مناطق مختلف ورامین در ایام دهه کرامت یادآور شد: با برنامه ریزی صورت گرفته و هماهنگی های به عمل آمده، ۲۰ مبلغ و مبلغه در ایام دهه کرامت به نقاط مختلف شهری و روستایی ورامین اعزام شدند.

رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین گفت: مبلغ و مبلغه های اعزامی با حضور در مناطق مختلف، سیره و روش زندگی حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) را ترویج داده و به سوالات دینی مردم پاسخ می دهند./مهر

دیدگاه کاربران