عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار میاندوآب:

۷ پروژه بزرگ عمرانی شهرداری میاندوآب هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

کد خبر: 75044
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۷ ق.ظ

۷ پروژه بزرگ عمرانی شهرداری میاندوآب هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد
شهردار میاندوآب گفت: هفت پروژه بزرگ عمرانی شهرداری میاندوآب هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارشنداي مردم، عبدالله عبداللهی صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاح سیستم نورافشانی پل روگذر میدان دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در میاندوآب، اظهار داشت: سیستم نورپردازی پل روگذر میدان دفاع مقدس با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون ریال و توسط عوامل داخلی شهرداری به اجرا رسیده است.

وی افزود: با توجه به مبالغ پیشنهادی بخش خصوصی برای اجرای این پروژه تصمیم گرفته شد که توسط خود مجموعه زیباسازی شهرداری این پروژه را اجرا کنیم.

عبدالهی به پروژه‌های شهرداری برای هفته دولت نیز اشاره کرد و گفت: برای هفته دولت نیز هفت پروژه عمران شهری توسط شهرداری میاندوآب آماده و به بهره‌برداری خواهد رسید.

شهردار میاندوآب تصریح کرد: پارک بانوان، زیرگذر پل لیلان چایی، خیابان چهل متری نمایشگاه بین‌الملل، پارک ائللرباغی و امام علی از جمله این پروژه‌ها است.

این مسؤول ادامه داد: با تلاش‌های مجموعه شهرداری و شورای شهر به سرانجام رسیده و مورد بهره‌برداری خواهد رسید.

وی همچنین در مورد شهربازی نیز از احتمال بهره‌برداری آن در هفته دولت خبر داد و گفت: به دلیل تعلل پیمانکار، تاخیر زیادی در اجرای این پروژه صورت گرفته بود که با تغییر پیمانکار سرعت خوبی در اجرای این مجموعه صورت گرفت و امیدواریم شهربازی نیز در هفته دولت به بهره‌برداری برسد./فارس

دیدگاه کاربران