عضویت در خبرنامه الکترونیک

ایمن سازی ۳ نقطه پر ترافیک بخش مرکزی پایتخت آغاز شد

کد خبر: 75077
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱:۵۲ ب.ظ

تقاطع وحدت اسلامی با خیابان فرهنگ، تقاطع مولوی با محلوجی قمی و میدان بهداری ۳ نقطه ای هستند که از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۱ ایمن سازی می شود.

به گزارش نداي مـردم از منطقه ۱۱ تهران، سجاد زارع صفت معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۱ با اعلام خبری آغاز تغییرات ترافیکی در این خیابان ها گفت:« طرح آزمایشی چراغ دار کردن خیابان محلوجی قمی را آغاز کردیم، در خیابان مولوی یک خط ویژه اتوبوس در ضلع جنوب وجود دارد. خودروهایی که از محلوجی قمی مسیر جنوب به شمال را می پیمایند با تداخل موتورسیکلت هایی روبه رو می شوند که به صورت خلاف در مسیر ویژه اتوبوس حرکت می کنند.»

زارع صفت در ادامه گفت:« تداخل وسیله نقلیه در مسیر جنوب به شمال با وسایل نقلیه در مسیر شرق به غرب به دلیل نبودن چراغ و عدم رعایت حق تقدم در عبور از تقاطع باعث حادثه خیزی محدوده شده بود. از این رو مسیر را به صورت آزمایشی چراغ دار کردیم.»

اصلاح هندسی در خیابان فرهنگ، نصب علائم ایمنی و ترسیم خطوط ایست، گذرگاه عابر پیاده و چراغ راهنما برای مسیر اتوبوس از جمله اقدامات معاونت حمل و نقل در حال انجام در ۳ نقطه پرتردد منطقه ۱۱است تا شاهد کم شدن حادثه در این محدوده ها باشیم.

معاون حمل و نقل منطقه ۱۱ همچنین از تصویب طرح نهایی طرح تغییرات ویژه در میدان بهداری در آینده نزدیک هم خبر داد.

دیدگاه کاربران