عضویت در خبرنامه الکترونیک
با برپایی درمانگاه تخصصی دو روزه:

۱۰۷۰ شهروند در منطقه ۱۵ ویزیت رایگان چشم پزشکی شدند

کد خبر: 75079
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱:۵۴ ب.ظ

با برپایی اولین درمانگاه تخصصی چشم پزشکی در محله رضویه منطقه ۱۵؛ خدمات درمانی در این رشته تخصصی به ۱۰۷۰ نفر از اقشار نیازمند و کم درآمد منطقه به مدت دو روز ارائه شد.

به گزارش نداي مردم از منطقه ۱۵، دکتر انجمنی شهردار منطقه با اعلام مطلب فوق افزود: با هماهنگی به عمل آمده با مسئولین قرارگاه محرومیت زدایی و مردم یاری؛ اکیپ چشم پزشکی ۴۰ نفری متشکل از متخصصین و فوق تخصص های چشم در مدرسه یاسین واقع در محله رضویه این منطقه مستقر شده و به ویزیت رایگان و درمان بیماریهای چشم شهروندان پرداختند.

انجمنی اظهار کرد: طی دو روز به تمام۱۰۷۰ شهروند مراجعه کننده خدمات بینایی سنجی (اپتومتری) و ویزیت رایگان، به ۵۰۰ نفر داروی رایگان و به ۲۴ نفر عینک رایگان ارائه شد و تعداد ۲۰۴ نفر از مراجعین هم که نیاز به بررسی بیشتر و یا عمل جراحی چشم داشتند نوبت تعیین و به بیمارستان فارابی ارجاع شدند.

وی در ادامه یادآور شد: برپایی درمانگاه تخصصی یاد شده در این محله نتیجه تصمیم مشترک شهرداری منطقه ۱۵ با مسئولین قرارگاه امام رضا (ع) به عنوان قرارگاه مردم یاری و محرومیت زدایی منطقه بود که با همکاری و مساعدت بسیج جامعه پزشکی به اجرا در آمد.

دیدگاه کاربران