عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران :

افزایش تعرفه تلفن ثابت از اول مرداد اجرایی شد

کد خبر: 75086
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۴۱ ب.ظ

افزایش تعرفه های تلفن همراه به صورت یک بسته است که از اول مرداد اجرایی شده است.

به گزارش نداي مردم، صیدی  با اشاره به آماده سازی سیستم قبوض بر اساس تغییرات جدید افزود: مشترکان تلفن ثابت در قبوضی که در دو ماه آینده صادر می شود ، تغییرات تعرفه ها را مشاهده خواهند کرد.
وی درباره زمان انتظار برای دریافت خطوط ثابت نیز گفت: با توجه به مشکلاتی که در بحث توسعه شبکه دسترسی در سطح استان تهران داشتیم، سال گذشته و امسال توانستیم تقاضا را کنترل کنیم.
مدیرعامل شرکت مخابرات استان تهران افزود: نیازهای مخاطبان پاسخ گفته شده است و در حال حاضر هشت میلیون و ۲۵۰ هزار مشترک تلفن ثابت در شهر تهران و حدود ۱۰ هزار مشترک بالای یک ماه در انتظار وجود دارد که سعی می شود به این درخواست کنندگان هم پاسخ مثبت داده شود.
وی توسعه شرکت مخابرات را نیازمند همکاری دستگاههای مختلف دانست و گفت: توسعه مخابراتی به همکاری دستگاههای مختلف به خصوص مدیریت شهری نیاز دارد تا به هنگام، پاسخ مشترکان داده شود.
صیدی درباره زمان برطرف شدن مشکل ارائه سرویس ای دی اس ال (ADSL ) به خطوط تلفن فیبرنوری نیز توضیح داد: این مشکل در خطوطی که سالهای گذشته نصب شده بودند وجود دارد و نیازمند به روزرسانی هستند که در حال انجام است.
وی افزود: در تجهیزات جدیدی که در حال نصب است ، کاملا این نیاز مشترکان برطرف می شود و حتی در مناطقی که تجهیزات جدید نصب شده امکان ارائه سرویس وی دی اس ال (VDSL) با سرعت بالای ۵۰ مگابایت بر ثانیه به مشترکان وجود دارد .
مدیرعامل شرکت مخابرات تهران درباره زمان حل این مشکل نیز گفت: برنامه ریزی کرده ایم این مشکل برای مشترکانی که دسترسی به فیبرنوری دارند تا پایان سال مرتفع شود.
صیدی درباره سرویس های جدید شرکت مخابرات تصریح کرد: در کنار سرویس ای دی اس ال (ADSL ) سرویس وی دی اس ال (VDSL ) ارائه خواهد شد که قابلیت ارائه سرعت بالای ۵۰ مگابایت برثانیه را برای مشترکان فراهم می کند.
وی همچنین افزود: در کنار تلفن ثابت، سرویس تلفن اینترنتی است که شماره های جدید ارائه می شود که در ارائه آن تعداد ملاک نخواهد بود و این سرویس با کیفیت و قیمت مناسب کمتر از تعرفه های تلفن ثابت در اختیار مشترکان قرار می گیرد.
صیدی گفت: این سرویس در نمایشگاه بین المللی رونمایی می شود و همچنین سرویس ای پی تی وی (IPTV ) با همکاری سازمان صدا و سیما و سازمان تنظیم مقررات حداقل در تهران راه اندازی خواهد شد.
مدیرعامل شرکت مخابرات تهران اتصال ساختمان های بالای ۲۰ خانوار به فیبرنوری را از دیگر برنامه های این شرکت اعلام کرد و افزود: با اتصال این اماکن به فیبرنوری در هزینه های خانواده ها صرفه جویی می شود و تخفیف های ویژه ای به آنها تعلق می گیرد و براساس قرار داد ویژه ای که با آنها بسته می شود، این تخفیف ها داده می شود.
وی یکی از مهمترین برنامه های خود را توسعه خطوط فیبرنوری دانست و گفت: در صورت تامین نقدینگی لازم، تلاش داریم تا پایان سال ۹۶ پنجاه درصد مشترکان خود را تبدیل به فیبر نوری کنیم.

دیدگاه کاربران