عضویت در خبرنامه الکترونیک

گردهمایی هزاران لبخند در شهر

کد خبر: 75098
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۴:۳۰ ب.ظ

به گزارش نداي مردم و به نقل از ستاد تبلیغات و اطلاع رسانی ششمین جشنواره دهکده جوانی عصر روز شانزدهم مرداد ماه اولین گردهمایی بزرگ دختران شهر با عنوان هزاران لبخند در شهر به همت خانه شهریاران جوان با مشارکت سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، اداره کل امور بانوان شهرداری، برج میلاد تهران و نهاد […]

به گزارش نداي مردم و به نقل از ستاد تبلیغات و اطلاع رسانی ششمین جشنواره دهکده جوانی عصر روز شانزدهم مرداد ماه اولین گردهمایی بزرگ دختران شهر با عنوان هزاران لبخند در شهر به همت خانه شهریاران جوان با مشارکت سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، اداره کل امور بانوان شهرداری، برج میلاد تهران و نهاد های اجتماعی و فعالین حوزه زنان و دختران در برج میلاد تهران برگزار شد.

صلاحي

در این گردهمایی گروه های هنری موسیقی و تاتر به هنرنمایی پرداخته و معدنی پور ،مدیر اداره کل امور بانوان شهرداری تهران به سخنرانی پرداخت .

معدنی پور ضمن تبریک به مناسبت آغاز دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) خطاب به دختران جوان حاضر در سالن اظهار داشت : شما همان دختران جوانی هستید که گرداننده چرخ های روزگار و تربیت نسل های بعد را بر عهده خواهید داشت.

۱۳۹۵۰۵۱۶۲۲۵۱۳۹۳۷_PhotoL

وی افزود : این وظیفه همواره نیاز به کشف خود وداشتن اعتماد به نفس است که امروزه از الزامات رفتاری دختران جوان ما داشتن اعتماد به نفس و عزت نفس است .

در ادامه این گردهمایی مهاجرانی، رئیس دانشگاه شهید بهشتی این مهم را متذکر شد که دختران جوان نیازمند خودشناسی و رسیدن به خودشان هستند .

مهاجرانی گفت: دختران ایران زمین می توانند با پیگیری اهداف خود و اعتماد به خودشان و استفده از تجارب نسل های قبل به بالاترین مقام و منزلت اجتماعی در جامعه برسند.

در انتهای این مراسم به دختران فعال اجتماعی لوح تقدیر و تندیس( لبخند من لبخند شهر )اهدا شد سپس تمامی دختران حاضر در جمع به تماشای فیلم سینمایی دختر پرداختند .

این گردهمایی که با حضور بیش از ۳۰۰۰ تن از دختران جوان تهرانی برگزار شد آغازگر ویژه برنامه های دهه کرامت بوده که از سوی خانه شهریاران جوان درسالن اصلی مرکز همایش های برج میلاد شکل گرفت.

دیدگاه کاربران