عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار میناب:

معابر و محلات میناب پاکسازی می شود/تجلیل از فعالان رسانه ای

کد خبر: 75123
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۲۶ ق.ظ

شهردار میناب گفت: طرح پاکسازی معابر و محلات شهر میناب از ۱۰ مرداد آغاز و ۲۰ مردادماه جاری ادامه دارد.

به گزارش نداي مردم، محمد داشی جان اظهارداشت: شهرداری ها با توجه به وظیفه و رسالتی که در زمینه خدمات رسانی به مردم دارند می بایست با رسانه ها و فعالان عرصه خبری تعامل خوب و مناسبی داشته باشند. خبرنگاران علاوه بر اینکه می توانند خدمات دستگاه های مختلف را به گوش مردم برسانند، قادر هستند خواسته ها و مطالبات مردم را نیز به گوش مسئولان برسانند.

شهردار میناب در ادامه نوع نگاه و نگرش خبرنگاران در میناب به مجموعه شهرداری را قابل تقدیر دانست و افزود:تلاش خبرنگاران در میناب به دور از هر نوع گروه بندی و خط سیاسی و تنها با هدف رشد و پیشرفت شهر است و همین موضوع موجب مقبولیت اجتماعی این قشر شده است.

داشی جان اظهار داشت:نگاه اصحاب رسانه در میناب به مشکلات و شیوه های رفع آن زیبا و ستودنی است.

این مسئول با بیان این مطلب که فعالان رسانه ای میناب بسیار مظلوم واقع شده اند، افزود:اگر در مسئولان یک منطقه خلاقیت و نگاه باز وجود داشته باشد می توان از وجود خبرنگاران برای معرفی منطقه و جاذبه ها و پتانسیل های آن به خوبی استفاده کرد.

شهردار میناب در ادامه جامعه خبری میناب را بسیار پر کار و کم توقع معرفی کرد و افزود:در میناب فعالیت در عرصه خبری بسیار عجیب، سخت و طاقت فرسا است.

داشی جان نقش خبرنگاران و رسانه ها در توسعه شهری را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت:مجموعه شهرداری میناب از راهکارهای اصحاب رسانه برای توسعه شهری استقبال می کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با ذکر این مطلب که خبرنگاران باید خدمات دولت را به خوبی منعکس کنند به بیان طرح های در دست اجرا در شهرداری میناب اشاره کرد و گفت:طرح پاکسازی معابر و محلات شهر میناب از ۱۰ مرداد آغاز و ۲۰ مردادماه جاری ادامه دارد.

وی افزود: این طرح با مشارکت فرمانداری، بخشداری بخش مرکزی، بخشداری بخش بندزرک و برخی دستگاه ها در حال انجام است.

شهردار میناب از احداث کانال هدایت آب های سطحی در خیابان شهید بهشتی به طول دو هزار متر، تعریض بلوار در خیابان دانشگاه و احداث هشت دهنه پل در این مسیر به عنوان پروژه های در حال اجرای شهرداری نام برد و اضافه کرد:زیر سازی و جدول گذاری بلوار امام علی(ع)، احداث سیل بند محله زرکی، احداث سه دهنه پل در بلوار امام علی(ع)، احداث پل ورودی بلوار المهدی و محوطه سازی بام میناب از دیگر پروژهای شهرداری میناب است که تا پایان مردادماه به بهره برداری می رسند.

داشی جان تصریح کرد:امیدواریم رسانه ها و فعالان عرصه خبری خدمات شهرداری میناب را به گوش مردم برسانند.

در پایان این نشست شهرداری میناب به عنوان دستگاه پیشگام از اصحاب رسانه در این شهرستان تجلیل و قدردانی کرد./مهر

دیدگاه کاربران