عضویت در خبرنامه الکترونیک
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی:

رضایت‌مندی از خدمات بانک شهر با ارائه خدمات ۲۴ ساعته

کد خبر: 75130
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۳۵ ق.ظ

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: فعالیت بدون وقفه و ۲۴ ساعته شهرنت‌های بانک شهر از مولفه‌هایی است که منجر به رضایتمندی مردم از خدمات این بانک شده است.

به گزارش نداي مردم، جبار کوچکی‌نژاد، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، با مثبت ارزیابی کردن عملکرد بانک شهر، گفت: استقبال گسترده مردم از خدمات نوین بانک شهر به ویژه شهرنت‌ها مهر تاییدی بر فعالیت‌ها موفق این بانک است.

وی با اشاره به فعالیت گسترده بانک شهر در سراسر کشور گفت: ایجاد شهرنت‌ها از سوی این بانک در مناطق مختلف کشور نشان از دغدغه این بانک برای رفاه حال شهروندی است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کاهش هزینه و صرفه‌جویی در زمان مردم، نتیجه ملموس ایجاد شهرنت‌ها از سوی بانک شهر است، افزود: این بانک به خوبی توانسته نیازهای شهروندی را احصا و در راستای رفع آن‌ها گام بردارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: فعالیت بدون وقفه شهرنت‌های بانک شهر یکی از مولفه‌هایی است که رضایتمندی بیش از پیش مردم را منجر شده است.

وی با تاکید بر اینکه ورود به موقع بانک شهر در راستای حمایت از پروژه‌های عمرانی نتایج مثبتی به همراه داشته است، گفت: با توجه به مشکلات فعلی اقتصاد، همکاری بانک شهر با شهرداری‌ها در راستای رفع مشکلات شهروندی ستودنی است.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه کمک بانک شهر در راستای تقویت زیرساخت شهرداری‌ها ملموس است، تصریح‌کرد: افزایش سرمایه این بانک می‌تواند خدمات‌رسانی به حوزه شهری و شهروندی را تسهیل کند./ايسنا

دیدگاه کاربران