عضویت در خبرنامه الکترونیک
قوی ترین وزنه بردار معلول جهان :

قوی ترین مرد معلول جهان در اندیشه ثبت رکورد تاریخی در پارالمپیک ریو

کد خبر: 75231
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۲۰ ب.ظ

قوی ترین وزنه بردار معلول جهان روز دوشنبه گفت: افتخارآفرینی و شاد کردن دل مردم برایم حد و اندازه ندارد و ثبت رکورد تاریخی در بازی های پارالمپیک برزیل باعث افتخار است.

به گزارش نداي مردم، «سیامند رحمان» که تمرینات فشرده ای را برای ثبت رکورد تاریخی در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو انجام می دهد، در گفت و گویی که پایگاه اطلاع رسانی کمیته ملی پارالمپیک آن را منتشر کرد، گفت: بیش از یک سال با مربیان تمرین می کنم و آسیب دیدگی ندارم و تلاش می کنم در زمان باقیمانده تا بازی ها، شرایط آمادگی ام را حفظ کنم.
وی گفت: از بسیاری از کشورها برای مسابقه در کشورشان پیشنهاد داشتم، اما رقابت با پرچم کشورم و شاد کردن دل مردم ایران برای من میلیاردها دلار ارزش دارد.
قوی ترین مرد وزنه بردار معلول جهان افزود: تا روزی که وزنه می زنم به نام کشور ایران مسابقه می دهم و افتخارم این است که در بازی های پارالمپیک برزیل رکورد تاریخی را به نام ایران ثبت کنم، اما باید شرایط مهیا باشد.
وی انتظارات را استرس آور عنوان کرد و گفت: وقتی می گویند در پارالمپیک ۱۰۰ درصد مدال طلا می گیرم، برای من استرس آور است. تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته ام و امیدوارم جواب زحمات مربیان و عزیزانی که برایم زحمت کشیدند را بدهم./ايرنا

دیدگاه کاربران