عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار الیگودررز:

شهرداری با ۲۵۰میلیارد ریال بدهی و زیرساخت نامناسب شهری روبرو است

کد خبر: 75245
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۴۸ ق.ظ

شهردار الیگودرز گفت:شهرداری الیگودرز با مشکلات زیادی از جمله ۲۵۰میلیارد ریال بدهی و زیرساخت نامناسب شهری روبرواست .

به گزارش نداي مردم، بهرنگ دالوند افزود : خبرنگاران بازوان توانمند شهرداری و شورای شهر در حل مشکلات و ارایه خدمات به شهروندان هستند.
وی با اشاره به زیر ساخ های شهرستان الیگودرز اظهار داشت: ۹۹ در صد از پل های شهر الیگودرز از استاندارد لازم برخوردار نیستند و مشکل آفرینند اما با تلاش مجموع پرسنل شهرداری علاوه براقدام برای مرمت این پل ها اقدامات بی نظیری درسطح شهردر دست اقدام است.
وی گفت : در هفته دولت پنج پروژه با اعتباری بالغ بر۲۷میلیارد ریال که توسط شهرداری تکمیل شده افتتاح خواهد شد.
دالوند با اشاره به قدمت ۷۰۰ساله شهر الیگودرز و قدمت ۷۵ ساله شهرداری الیگودرز افزود: یکی از مهمترین نیازهای شهرداری در آمد پایدار است که متاسفانه طرح ها و پروژهای درآمد زای الیگودرز در گذشته به فروش رفته است .
شهردار الیگورز گفت : در حال حاضر کل بودجه شهرداری الیگورز۲۳۰میلیارد ریال است که جوابگوی تامین هزینه ها نیست.
در ادامه این مراسم رئیس شورای شهرالیگودرز نیز از خبرنگاران خواست در نقدها مشکلات کلان کشور را هم مد نظر داشته باشند ضمن اینکه ماهم نقد پذیریم و هم انتظار انعکاس دستاوردها را داریم .
محمد نبی عسگری افزود: جامعه اگر روبه رشد است با اطلاع رسانی دقیق و منصفانه خبرنگاران است و باید قدردان خبرنگاران باشیم و هستیم .
رئیس شورای اسلامی شهرستان الیگودرز هم در سخنانی با گرامیداشت روز خبرنگار و نکوداشت یاد و خاطره شهید صارمی نقش خبرنگاران در موفقیت پارلمان شهری مهم توصیف کرد.
عبد الرضا افروغ با بیان اینکه برنامه های زیادی در شهرستان در حال اجراست گفت : بیش از ۵۰میلیارد ریال اقلام مختلف کالای فرهنگی توسط کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شهرستان توزیع شده است.
وی به احداث مرکز مبادله واهدا کتاب شورای شهر اشاره کرد و این اقدام را کاری مهم در ترویج کتاب خوانی بین بخشهای پنج گانه الیگودرز دانست.
در این مراسم که با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد الیگودرز و جامعه خبرنگاران الیگودرز در سالن احلاس شورای شهر برگزار شد با اهدای لوح سپاس از خبرنگاران شهرستان تقدیر شد.
شهرستان الیگودرز در شرق لرستان قرار دارد ./ايرنا

دیدگاه کاربران