عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیر عامل شرکت گاز ایلام:

ظرفیت نفوذ شبکه گاز در روستاهای ایلام سال آینده به ۹۱ درصد می رسد

کد خبر: 75254
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۵۵ ق.ظ

ایلام -مدیر عامل شرکت گاز ایلام گفت: ظرفیت نفوذ شبکه گاز در روستاهای این استان تا پایان سال ۹۶ به ۹۱ درصد افزایش خواهد یافت.

به گزارش نداي مردم ،روح الله نوریان اظهار داشت: عملیات گازرسانی به ۲۰۳ روستا تاکنون به اتمام رسیده و گازرسانی به ۷۴ روستا دیگر نیز در دست اقدام است.

وی افزود: ظریب نفوذ شبکه سراسری گاز در مناطق روستایی استان هم اکنون ۵۴ درصد است که این مقدار با بهره برداری از طرح های در دست اجرا تا پایان سال آینده به ۹۱ درصد می رسد، ضمن اینکه در مناطق شهری نیز ۹۸ درصد مردم از نعمت گاز برخوردارند که این مقدار سال آینده به ۱۰۰ درصد می رسد.

مدیر عامل شرکت گاز ایلام تعداد مشترکان شبکه گاز در استان را ۱۱۵ هزار نفر عنوان مرد و یادآور شد: عملیات گازرسانی به ۱۱ شهر با ۲۳ هزار و ۴۴۰ خانوار و ۹۸ روستا با هشت هزار و ۷۸۵ خانوار در طول سه سال از عمر دولت یازدهم انجام گرفته است.

نوریان، گازرسانی به شهرهای ماژین، میمه و پهله را از برنامه های این شرکت در سال ۹۵ عنوان کرد و گفت: ٧٠٠ کیلومتر خط انتقال و تغذیه، سه هزار کیلومتر شبکه، ٨٦ هزار انشعاب اجرا و نصب شده و زمینه برخورداری ١١٥ هزار مشترک از مزایای گاز فراهم شده است./مهر

دیدگاه کاربران