عضویت در خبرنامه الکترونیک
معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان

اصفهان به عنوان پایلوت شهر هوشمند برگزیده شد

کد خبر: 75265
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۹ ق.ظ

معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات شهرداری اصفهان گفت: اصفهان و پنج کلانشهر دیگر به دلیل ظرفیت های شهری و شهرداری خود، به عنوان پایلوت شهر هوشمند انتخاب شده اند.

به گزارش نداي مردم، محمود محمدی افزود: سازمان فاوا (فناوری اطلاعات و ارتباطات) شهرداری اصفهان، به عنوان نماینده در جلسات پروژه هوشمند کشوری شرکت دارد.
وی اظهار کرد: اصفهان از معدود کلانشهرهایی است که وارد موضوع پروژه مدیریت دانش شده است.
محمدی خاطرنشان کرد: این معاونت شهرداری، جدیدترین معاونتی است که با چهار حوزه مدیریت فعالیت می کند.
وی اضافه کرد: ماموریت این معاونت پشتیبانی و برنامه ریزی برای دیگر معاونت های شهرداری کلانشهر اصفهان است و در ارتباط مستقیم با شهروندان نیست بنابراین فعالیت های این بخش بطور مشخصی قابل ارزیابی نیست.
محمدی افزود: نتیجه فعالیت های معاونت برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات شهرداری با گذر زمان و در نتیجه کلی عملکرد شهرداری معلوم می شود.
وی تاکید کرد: رسالت این معاونت اجرای برنامه های پژوهشی، برنامه ریزی و فراهم کردن زمینه استفاده از فناوری های نو برای مدیریت امور شهر است.
معاون برنامه ریزی، پژوهش و فنآوری اطلاعات شهرداری اصفهان، هموارکردن زمینه فعالیت شرکت های دانش بنیان در طرح ها و برنامه های شهری را از رویکردهای این معاونت بیان کرد و افزود: باید با فراهم کردن زمینه مشارکت شرکت های دانش بنیان در اجرای طرح های شهرداری، این شرکت ها را حمایت و آنها را تقویت کرد./ايرنا

دیدگاه کاربران