عضویت در خبرنامه الکترونیک
سرپرست شهرداری اردبیل:

هیچ پروژه‌ شهری در اردبیل تعطیل نشده است/ لیست افتتاح‌های هفته دولت آماده شد

کد خبر: 75293
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۰ ق.ظ

سرپرست شهرداری اردبیل گفت: برخلاف برخی اظهارنظرها هیچ پروژه عمران شهری در اردبیل تعطیل نشده، بلکه کارگاه‌های فعالی را در استان شاهد هستیم.

به گزارش نداي مردم،قدرت سیفی اظهار کرد: تمام پروژه‌های عمرانی شهرداری اردبیل از پروژه توسعه شورابیل گرفته تا پل قدس و داروپخش و دیگر طرح‌ها و پروژه‌های زیربنایی شهرداری به صورت جدی دنبال می‌شود و به هیچ‌وجه تعطیلی در کار نیست.

وی افزود: ما تنها در اجرای پروژه میدان نیار با برخی مشکلاتی روبه‌رو بودیم که با حل آن امیدواریم در هفته‌های آینده و در مناسبت پیش‌روی هفته دولت بتوانیم افتتاح‌های شهرداری را شاهد و ناظر باشیم.

سرپرست شهرداری اردبیل گفت: برخلاف برخی اظهارنظرها هیچ پروژه عمران شهری در اردبیل تعطیل نشده بلکه کارگاه‌های فعالی را در استان شاهد هستیم.

سیفی بیان کرد: لیست افتتاح‌های پروژه‌های شهرداری اردبیل به فرمانداری ارائه شده تا در یکی از روزهای گرامیداشت هفته دولت زمانی برای افتتاح پروژه‌ها ده‌ها میلیاردی شهرداری باشد که در مناطق چهارگانه به بهره‌برداری می‌رسد.

وی یادآور شد: بنده تا زمانی که در سمت سرپرستی شهرداری اردبیل قرار دارم بدون توجه به حاشیه‌ها و برخی مسائل مطرح شده سعی خواهم کرد تا بر اساس مصوبات شورا وآنچه که در بودجه معین شده است اجرای پروژه‌ها و طرح‌ها را با سرعت و قوت در پیش گرفته و بتوانیم خدمتگزار شایسته‌ای برای مردم باشیم.

سرپرست شهرداری اردبیل در مورد نامه ارائه شده به شورا برای کسب مجوز با هدف ادامه نصب چمن مصنوعی در مجتمع شورابیل اردبیل اظهار کرد: ما نیمی از این کار را به انجام رساندیم و برای ترخیص چمن مصنوعی از گمرک و پرداخت مطالبات پیمانکاران نیاز به اخذ مجوز از شورا داشتیم که در جلسه شورای شهر مطرح شد و قرار بر این است تا در روزهای آینده در کمیسیون‌های تخصصی این موضوع بررسی شده و نتیجه به ما ابلاغ شود.

دیدگاه کاربران