عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز تبریز:

اجرای طرح نشاط فضای سبز در بوستان های شهری تبریز

کد خبر: 75305
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۳۰ ب.ظ

مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز تبریز از اجرای طرح «نشاط فضای سبز» در بوستان های این شهر خبر داد.

به گزارش نداي مردم، محمدحسین حسن زاده اعلام کرد: سومین طرح از برنامه ارتقای سلامت شهری تبریز روز جمعه / ۲۲ مرداد / در بوستان های مناطق ۱۲ گانه برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این طرح با هدف هماهنگی در نظافت و پاکیزگی فضاهای سبز تبریز اجرا می شود، ادامه داد: گام سوم ‘برنامه جامع ارتقای سلامت شهری’ با مشارکت معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز، سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تبریز و مناطق ۱۲ گانه شهرداری تبریز اجرا می شود.
حسن زاده با اشاره به جزئیات این طرح یادآور شد: شستشوی درختان و درختچه ها و پاکسازی بوستان ها و فضاهای سبز شهری، دو رویکرد اساسی در اجرای طرح نشاط فضای سبز است.
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز تبریز اظهارکرد: برنامه جامع ارتقای سلامت شهری تبریز مشمول بر ۲۵ مرحله بوده که این مراحل به تناوب ضرورت و نیاز شهر اجرا می شود.
حسن زاده یادآوری کرد: این طرح در ادامه برنامه ریزی های معاونت خدمات شهری شهرداری تبریز تحت عنوان آدینه پاک اجرا می شود و با اجرای این طرح شهروندان عزیز شاهد آراستگی و نظافت کلان شهر تبریز در حد مطلوب تری خواهند بود.
وی با بیان اینکه در این بین نظافت و شستشوی درختان و پاکسازی بوستان ها با توجه به قرار گرفتن در فصل پر گردشگر سال از اهمیت بسیاری برخوردار است، گفت: سازمان پارک ها و فضای سبز تبریز با آماده سازی و تجهیز پارکها و بوستان های تبریز تابستان امسال به استقبال گردشگران و مسافران تابستانی رفته است و با اجرای طرح نشاط فضای سبز، تلاش برای تحقق این رویکرد هر چه بیشتر ملموس می شود.
تبریز دارای ۴۵ پارک همسایه ای، ۵۲ پارک محله ای، ۲۵ پارک ناحیه ای، ۶ پارک منطقه ای و ۴ پارک شهری است./ايرنا

دیدگاه کاربران