عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قم

استفاده از ظرفیت مدیریت شهری برای ارتقای کیفی رسانه‌ها

کد خبر: 75309
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۳۳ ب.ظ

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قم با تاکید بر اینکه مدیریت جدید شهرداری نسبت به جایگاه رسانه نگاه جامعی دارد، گفت: امیدواریم بتوانیم از ظرفیت مدیریت شهری برای ارتقای کیفی رسانه‌ها و پشتیبانی از آنها گام برداریم.

به گزارش نداي مردم، حمیدرضا عابدی خرسند اظهار کرد: مجموعه روابط عمومی و امور بین‌الملل به بخش‌های مختلف شهرداری قم اختصاص دارد و امور مختلف شهری را پیگیری می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه مدیریت جدید شهرداری قم نسبت به جایگاه رسانه نگاه جامعی دارد، اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم از ظرفیت‌های مدیریت شهری در راستای ارتقای کیفی رسانه‌ها و پشتیبانی همه جانبه آنها گام برداریم.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قم به برخی از دستاوردهای این مجموعه در سال جاری اشاره و خاطرنشان کرد: برنامه دیپلماسی دینی با هماهنگی دستگاه‌های مختلف اجرایی در دستور کار قرار گرفته که بر اساس آن امور مختلف تبلیغی به صورت متحد و منسجم توسط دستگاه‌های اجرایی دنبال می‌شود.

وی از اجرای فضاسازی منسجم تبلیغات شهری توسط دستگاه‌های اجرایی استان قم در دهه کرامت یاد کرد و گفت: این اقدام یکی از دستاوردهای همدلی و انسجام میان دستگاه‌های اجرایی است به همین علت امیدواریم دستگاه‌های اجرایی نسبت به افزایش این همدلی اهتمام جدی داشته باشند./فارس

دیدگاه کاربران