عضویت در خبرنامه الکترونیک
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان :

وقوع ۸۸۶ فقره تصادف درون‌شهری در استان زنجان

کد خبر: 75313
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۳۶ ب.ظ

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان از وقوع ۸۸۶ فقره تصادف طی سال جاری خبر داد و گفت: این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته ۱۳ درصد کاهش یافته است.

به گزارش نداي مردم، رمضان آفریدون  تعداد فوتی‌های تصادفات درون شهری تیر ماه سال جاری را دو نفر اعلام و اظهار کرد: این آمار نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته یک نفر کاهش یافته است.

وی از وقوع ۱۷۷ فقره تصادف جرحی طی ماه گذشته خبر داد و اضافه کرد: این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته ۲۴ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان ادامه داد: در ماه گذشته ۲۱۴ نفر در تصادفات رانندگی مصدوم شده‌اند که نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته کاهش ۲۴ درصدی یافته است.

آفریدون به وقوع ۳۸ فقره تصادف خسارتی در تیر ماه سال جاری اشاره کرد و گفت: این آمار نسبت به مدت زمان مشابه ۳۴ درصد کاهش یافته است.

وی با اشاره به وقوع هشت فقره تصادف فوتی طی چهار ماه گذشته از سال جاری تاکید کرد:‌ این آمار در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته دو فقره کاهش را نشان می‌دهد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان با بیان اینکه از آغاز سال جاری تا کنون ۷۱۷ فقره تصادف جرحی در استان روی داده است، ادامه داد: این تصادفات ۸۴۲ مصدوم بر جای گذاشته است.

آفریدون افزود: از آغاز سال جاری تا کنون ۱۶۹ فقره تصادف خسارتی در استان زنجان روی داده است که نسبت به مدت زمان مشابه ۲۲ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

وی سرجمع تصادفات درون شهری استان زنجان را ۸۸۶ فقره اعلام کرد و گفت: این آمار نسبت به مدت زمان مشابه ۱۳ درصد کاهش یافته است./فارس

دیدگاه کاربران