عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار گلوگاه:

ساماندهی بافت شهری گلوگاه ضروری است

کد خبر: 75320
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۲:۴۲ ب.ظ

شهردار گلوگاه گفت: شهرداری گلوگاه از نظرات ، انتقادها و پیشنهادهای خبرنگاران برای بهبود وضعیت شهری استقبال می کند.

به گزارش نداي مردم ، شهردار گلوگاه گفت: خبرنگاران با نگاه دقیق ، مستقل از بافت سیاسی جامعه و با آزادی فکر و عقیده به دنبال رسالت خبری باشند که در چنین صورتی می توانند به عنوان یک مشاور و بازوی قوی به مسئولان کمک کنند و در فرهنگ سازی جامعه نیز نقش بسزایی داشته باشند.
محمد خوش تراش به ضرورت ساماندهی فضاها و بافت شهری گلوگاه اشاره کرد و افزود: شهردرای گلوگاه از نظرات ، انتقادها و پیشنهادهای خبرنگاران برای بهبود وضعیت شهری استقبال می کند.
وی با اشاره به ایجاد دهکده پارک توریستی گلوگاه ادامه داد: کارهای اولیه برای واگذاری توسکا چشمه به شهرداری گلوگاه در منابع طبیعی مازندران انجام شد و نامه هایی به سازمان پارک ها و جنگل داری کشور در چالوس فرستادیم که موافقت شفاهی آن اعلام شد اما در حال حاضر منتظر موافقت کتبی هستیم تا زمین توسکا چشمه در اختیار شهرداری قرار بگیرد.
شهردار گلوگاه شناساندن مکان های توریستی – تفریحی گلوگاه را از خبرنگاران خواستار شد و با اشاره به وجود برخی مشکلات در طرح دریا، زمین آبادگران ، مجتمع اورانوس و دریای آرام گلوگاه افزود: با همکاری مسئولان مشکلات پیگیری و حل خواهد شد.
محمد خوش تراش به خرید ۶۰ هکتاری زمین طرح دریا اشاره کرد و گفت: این زمین در واقع به شهرداری گلوگاه تعلق داشت که گرفته شد و در حال حاضر شهرداری مجبور به خرید زمین هایش است.
وی که عضو تیم مشاوره فاز چهارم کریدور شمال –جنوب بود ادامه داد: مسائل زیست محیطی و منابع طبیعی این پروژه حل شد و در واقع کریدور شمال به جنوب ،نزدیکترین راه دسترسی شمال به مرکز کشور است که تسریع این پروژه همت مسئولان استانی را می طلبد./ايلنا

دیدگاه کاربران