عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرکل‌روابط‌عمومی و اموربین‌الملل شهرداری قم

فضاسازی منسجم تبلیغات شهری قم در دهه کرامت

کد خبر: 75342
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۳:۲۰ ب.ظ

مدیرکل‌روابط‌عمومی و اموربین‌الملل شهرداری قم، گفت: برنامه دیپلماسی دینی با هماهنگی دستگاه‌های مختلف اجرایی شهر قم در دستورکار قرار گرفته که براساس آن امور مختلف تبلیغی به صورت متحد و منسجم توسط دستگاه‌های اجرایی دنبال می‌شود.

به گزارش نداي مردم، حمیدرضا عابدی خرسند اظهارکرد: مجموعه روابط عمومی و بین‌الملل به بخش‌های مختلف شهرداری قم اختصاص دارد و امور مختلف شهری را پیگیری می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه مدیریت جدید شهرداری قم نسبت‌به جایگاه رسانه نگاه جامعی دارد، اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم از ظرفیت‌های مدیریت شهری در راستای ارتقای کیفی رسانه‌ها و پشتیبانی همه جانبه آنها گام برداریم.

مدیرکل روابط عمومی و اموربین‌الملل شهرداری قم به برخی از دستاوردهای این مجموعه در سال جاری اشاره و خاطرنشان کرد: برنامه دیپلماسی دینی با هماهنگی دستگاه‌های مختلف اجرایی در دستورکار قرار گرفته که براساس آن امور مختلف تبلیغی به صورت متحد و منسجم توسط دستگاه‌های اجرایی دنبال می‌شود.

وی از اجرای فضاسازی منسجم تبلیغات شهری توسط دستگاه‌های اجرایی استان قم در دهه کرامت یاد کرد و گفت: این اقدام یکی از دستاوردهای همدلی و انسجام میان دستگاه‌های اجرایی است به همین علت امیدواریم دستگاه‌های اجرایی نسبت به افزایش این همدلی اهتمام جدی داشته باشند./ايلنا

دیدگاه کاربران