عضویت در خبرنامه الکترونیک
مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری ورزشی شهرداری قم :

فعال کردن فضاهای بلا استفاده شهری برای خدمات رسانی فرهنگی ورزشی به مردم

کد خبر: 75360
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۵ ق.ظ

مدیرعامل سازمان فرهنگی، هنری ورزشی شهرداری قم از فعال کردن فضاهای بلا استفاده شهری برای خدمات رسانی فرهنگی ورزشی به مردم خبر داد.

به گزارش نداي مردم، سید رسول موسوی نژادیان اظهار کرد: این سازمان سعی کرده تمام خدمات و فعالیت‌های خود را با محوریت ظرفیت موجود و با کمترین هزینه سامان دهد.

وی با تاکید بر اینکه توجه سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری به برون سپاری خدمات و فعالیت‌ها در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی چشمگیر بوده است، افزود: در این راستا طی مدت فعالیت هیچ نیروی جدیدی به مجموعه اضافه نشده و از ظرفیت موجود بهره گرفته‌ایم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم با اشاره به امکانات و ظرفیت‌های موجود در شهر قم برای توسعه خدمات فرهنگی، تفریحی و گردشگری، تصریح کرد: در این راستا سعی شد با بررسی و احصاء فضاهای بلا استفاده و راکد شهری، این مکان‌ها برای خدمت رسانی به مردم آماده شده و بستری برای توسعه خدمات فراهم شود.

وی استفاده از سوله‌های بحران برای کاربری‌های ورزشی را در این راستا عنوان کرد و افزود: با وجود اینکه سوله‌های بحران برای مواقع ضروری و اسکان موقت در نظر گرفته شده، اما به دلیل عدم استفاده اکثر این فضاها در مرحله تخریب قرار داشت و با ورود سازمان فرهنگی هنری ورزشی آن‌ها با هزینه اندکی و بهسازی تبدیل به فضای مناسب ورزشی شده است.

موسوی نژادیان فعال کردن بخش‌های مختلف سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم برای توسعه خدمات فرهنگی، هنری ورزشی را مورد توجه قرار داد و گفت: در این راستا در مدتی که فعالیت شده، مراکز زیرمجموعه سازمان توسعه خوبی یافته و در حال حاضر شاهد توسعه خدمات هستیم.

وی با بیان اینکه توجه به حوزه گردشگری یکی از برنامه‌های مورد تاکید این سازمان است، بیان کرد: سعی داریم با فعال کردن این بخش نیز کمک خوبی برای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در راستای رشد ظرفیت‌های گردشگری استان داشته باشیم.

دیدگاه کاربران