عضویت در خبرنامه الکترونیک
شهردار ملارد :

بودجه ۸۰ میلیارد تومانی در حوزه مدیریت شهری ملارد پیش بینی شد

کد خبر: 75368
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶ ق.ظ

شهردار ملارد گفت:در سال جاری قریب به ۸۰ میلیارد تومان بودجه و اعتبار برای این بخش از شهرستان ملارد پیش بینی شده که بیش از ۴۰ درصد آن مشمول موارد عمرانی می شود.

به گزارش نداي مردم، علی اکبر خراسانی اظهار داشت:مدعی رفع تمامی مشکلات شهری نیستیم و به هر حال ضعف های زیرساختی، محدودیت های مالی و برخی از کم توجهی ها که ریشه در دو دهه پیش دارد، شرایط خاصی را برای این شهر ایجاد کرده اما تلاش ما بر رفع این معضلات استوار است.

شهردار ملارد عنوان کرد:یکی از الزامات اساسی در عرصه فعالیت شهرداری ها به مسأله اعتبارات معطوف می شود و به واقع دو عنصر برنامه ریزی و تأمین بودجه از مولفه های اصلی تحقق سیاست های شهری، خدماتی، عمرانی به شمار می رود.

وی افزود:با عنایت به نیاز شهرداری ملارد به اعتبارات مناسب برای حصول اهداف از پیش تعیین شده در سال جاری، قریب به ۸۰ میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده که بیش از ۴۰ درصد از این میزان معطوف به مسایل عمرانی می شود.

خراسانی گفت:پروژه ها و طرح هایی همچون فرهنگسرای ملارد، بهسازی معابرِ پیاده رو و سواره رو، هدایت آب های سطحی، مجموعه ورزشی و…از شاخص ترین طرح هایی به شمار می رود که در صدر اولویت های این منطقه قرار دارد.

وی افزود:اجرای پروژه های اشاره شده در سال جاری در دستور کار قرار گرفته وامیدواریم با پیشرفت فیزیکی مطلوبی که حاصل می شود، به دستاوردهای ارزنده ای در این منطقه نائل شویم.

شهردار ملارد در خاتمه یاد آور شد:با عنایت به جایگاه شهرداری ها در ارائه خدمات عمومی به شهروندان و قرار گرفتن چنین مجموعه هایی در نوک پیکان خدمات رسانی به مردم، حداکثر تلاش خود را برای جلب رضایت مندی عمومی لحاظ خواهیم کرد، زیرا عقیده داریم هر آنچه خدمات شهرداری ها با ارتقای مطلوب تری همراه شود، موفقیت های شایسته تری حاصل خواهد شد./مهر

دیدگاه کاربران